Aktualitātes

Pa Imulas dabas taku - bezmaksas pārgājiens 24.03.2018

Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Slītere” sestdien, 24. martā plkst. 12.00 aicina uz Pasaules ūdens dienai veltītu pārgājienu pa Imulas dabas taku, kas atrodas dabas parkā “Abavas senleja”.


Lasīt vēl

Izdota jaunā Ziemeļkurzemes karte 16.03.2018

Sadarbojoties Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga tūrisma informācijas centriem, izdota jaunā tūrisma karte „Ziemeļkurzeme”, kurā apkopota jaunākā informācija par atpūtas un ceļošanas iespējām Kurzemes ziemeļu daļā.


Lasīt vēl

Grupas „Līvi” koncerts “Bez štepseļiem” Talsos 16.03.2018

16. martā plkst. 19.00 grupas „Līvi” koncerts “Bez štepseļiem”.


Lasīt vēl

Diskusija par suņu parka izveidi Talsos 12.03.2018

Trešdien, 7. martā, Talsu novada pašvaldības pārstāvji kopā ar iedzīvotājiem diskutēja par Talsu novada tūrisma informācijas centra un Talsu kinoloģiskā kluba rosinātu iniciatīvu Talsos izveidot suņu pastaigu laukumu – nožogotu teritoriju, kurā suņi varētu brīvi izskrieties bez pavadas, sportot šķēršļu joslā, mācīties socializēties un apgūt jaunas prasmes. Lai rezultāts priecētu gan suņu saimniekus, gan citus pilsētas iedzīvotājus un viesus, pašvaldība vēlējās noskaidrot iedzīvotāju viedokli.


Lasīt vēl

Pianists Toms Juhņevičs koncertēs Talsos 11.03.2018

11. martā plkst. 14.00 Talsu novada muzejā notiks Muzeju nakts ieskaņas koncerts, kurā ar jauno koncertprogrammu „Pirmsākumi” piedalīsies pianists Toms Juhņevičs.


Lasīt vēl

Talsu muzejā novada lietišķā māksla 08.03.2018

Līdz 11. aprīlim  Talsu novada muzejā būs apskatāmas divas novada lietišķās mākslas meistaru darbu izstādes.


Lasīt vēl

Atjaunos Sabiles sinagogu, pilsētas laukumu un mākslinieku rezidenci „Pedvāle” 02.03.2018

20. februārī Latvijas Mākslas akadēmijā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Kuldīgas novada pašvaldība parakstīja vienošanos par projekta „Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti” īstenošanu, parakstīšanas brīdī klāt esot arī Talsu novada domes priekšsēdētājam Edgaram Zelderim, „Pedvāles” saimniekam Ojāram Arvīdam Feldbergam un Kultūras ministrijas pārstāvjiem.


Lasīt vēl

“SKAT-LOGI”. Ulda Balgas personālizstāde Talsu muzejā 01.03.2018

Fotogrāfs, Talsu foto kluba vadītājs Uldis Balga turpina Talsu mākslinieku grupas gadu gaitā izveidojušos tradīciju rīkot lielākas personālizstādes Talsu muzejā ik pa 5 gadiem. Ko tur slēpt, parasti tas sakrīt ar katra mākslinieka apaļu jubileju, sasniedzot arvien cienījamāku gadu skaitu. Šie cienījamie gadi visai bieži liek vērtēt vai vispārināt savu radošo darbību vai arī vilkt interesantas paralēles un konstatēt sakarības starp savu personu un pagājušā laika norisēm, kuras ir bijušas nozīmīgas.


Lasīt vēl

Izsaki viedokli par suņu laukuma izveidi Talsos! 28.02.2018

Projekta „Talsi VAU” ietvaros Talsu novada tūrisma informācijas centrs un Talsu kinoloģiskais klubs rosina pašvaldību Talsos izveidot suņu pastaigu laukumu – nožogotu teritoriju, kurā suņi varētu brīvi izskrieties bez pavadas, sportot šķēršļu joslā, mācīties socializēties un apgūt jaunas prasmes.


Lasīt vēl

Kurzemes kartē tiks izcelti Jēkaba ceļa radošie magnēti 20.02.2018

20. februārī, plkst. 13.00, Rīgā, Latvijas Mākslas akadēmijā, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Kuldīgas novada pašvaldība parakstīs vienošanos par projekta „Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti”, īstenošanu. Vienošanās parakstīšanā piedalīsies Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Kultūras ministrijas, Talsu novada pašvaldības, biedrības „Pedvāle” un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji.


Lasīt vēl

"Māksla uzzied Talsos" - Talsu novada kultūras lepnums 2017 19.02.2018

16. februārī ikgadējā “Kultūras darbinieku dienā” Talsu novada tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Roze un māksliniece Guna Millersone saņēma atzinību kā “Gada kultūras lepnums Talsu novadā 2017” par gleznu reprodukciju maršrutu "Māksla uzzied Talsos".


Lasīt vēl

Krāsu simfonija - Ritas Blaževičas akvareļu izstāde 17.02.2018

Talsu novada izstāžu zālē apskatāma Ventspils mākslinieces Ritas Blaževičas akvareļu izstāde „Krāsu simfonija”. Tikšanās ar mākslinieci notiks muzeja Izstāžu zālē 10. februārī plkst. 14.00. Izstāde muzejā būs apskatāma līdz 4. martam.


Lasīt vēl
1 2 3 4 ... 33