Aktualitātes

„Rally Liepāja” Talsu posms 25.05.2019

25. maijā Talsu novadā atkal dzirdēsim rallija auto motora skaņas, jo novadā norisināsies daļa no FIA Eiropas rallija čempionāta posma „Rally Liepāja”. Iedzīvotājiem vēlamies atgādināt, ka laikā, kad Eiropas ātrākās rallija ekipāžas trauksies pa Talsu novada ceļiem, kopumā veicot piecus ātrumposmus simts kilometru garumā, notiks arī Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Tuvojoties rallijam, lūdzam rūpīgi iepazīties ar satiksmes organizācijas izmaiņām, lai rallijs nepārsteigtu nesagatavotus un jūs laikus nokļūtu izvēlētajā vēlēšanu iecirknī.


Lasīt vēl

Muzikālā izrāde bērniem “Un atkal Pifs” 25.05.2019

25. maijā plkst. 14. 00. Talsu Saulkalnes estrādē mazos skatītājus un viņu vecākus aicinām uz mīļu un  sengaidītu tikšanos Parīzē ar jauko sunīti Pifu, nebēdnīgo kaķi Herkulesu, krustmāti Agati, krustētiņu Tontonu, Dudū  un citiem varoņiem muzikālajā izrādē Un atkal Pifs.


Lasīt vēl

Sauleskalna estrādes sezonas atklāšanas pasākums “Zvaigznes virs Talsiem” 24.05.2019

Sāc vasaru karsti, muzikāli un grandiozi, atklājot to kopā ar Latvijā populārākajiem un iemīļotākajiem mūziķiem Kurzemes lielākajā vasaras mūzikas festivālā “Zvaigznes Virs Talsiem”, kas norisināsies 25. maijā Talsu Sauleskalna estrādē.


Lasīt vēl

Kino "Auseklis" repertuārs līdz 26.maijam 23.05.2019

Kino "Auseklis" repertuārs līdz 26.maijam.


Lasīt vēl

Dokumentāla filma “Brisele” – būs skatāma Talsu kinoteātrī 23.05.2019

23. maijā 20.00 un 24. maijā 18.00 kinoteātrī "Auseklis" būs skatāma režisores Ineses Kļavas dokumentālā filma "Brisele", kas ir poētiski ironisks skatījums uz dzīvi Briselē.


Lasīt vēl

Talsu tautas nama audēju kopai "Talse" - 60! 22.05.2019

Talsu Tautas nama audēju kopai "Talse"- 60! Visu maija mēnesi Talsu Tautas nama 1. un 2. stāva foajē apskatāma krāšņa "Talses" izstāde. Jubilejas pasākums -17.maijā plkst. 16:00 Talsu Tautas namā.

Lasīt vēl

Iepazīsties ar veiksmīgu uzņēmumu un apmainies pieredzē 22.05.2019

Uzņēmēju pieredzes dienās ALTUM aicina uz tikšanos ar uzņēmējiem, kas efektīvi izmanto valsts atbalsta iespējas. 22. maijā plkst. 12:00 ar savu pieredzes stāstu dalīsies kempinga “Ezermalas” (Blaumaņa ielā 14, Valdemārpilī) vadītāja un īpašniece Terēze Riekstiņa.Lasīt vēl

Mežs ir burvis. Madaras Gulbis izstāde - Talsu novada muzejā 22.05.2019

Līdz ar vasaru Talsu muzeja Izstāžu zālē ienāk lirisko abstrakciju gleznotājas Madaras Gulbis ar akvarelisku vieglumu gleznotie audekli. Šķiet, šī zāle viņai ir kā radīta: caur lielo stūra logu te saplūst cilvēks un daba, pievienojas māksla, laiks, tas viss rada skatītājā vēlmi baudīt, sajust un domāt. Atslābt un ienirt. Izstāde “Mežs ir burvis” Talsu muzejā būs apskatāma no 22. maija līdz 19. jūnijam. Tikšanās ar mākslinieci paredzēta 1. jūnijā plkst. 18:30.


Lasīt vēl

Kinoteātrī “Auseklis” varēs apskatīt lietuviešu mākslinieka Arvidas Kašauskas gleznu izstādi 21.05.2019

No 10. maija līdz pat 7. jūlijam kinoteātrī “Auseklis” būs aplūkojama lietuviešu mākslinieka Arvidas Kašauskas gleznu izstāde. Mākslinieku varēs sastapt arī darba procesā, gleznojot pilsētā no 1.-7. jūlijam, kad Talsos noritēs vēl nebijis starptautisks profesionālu mākslinieku glezniecības plenērs “Pakalnu palete”.


Lasīt vēl

Iesniedz savu projektu pieteikumu uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai! 20.05.2019

Biedrība „Talsu rajona partnerība” ir izsludinājusi LEADER projektu konkursa kārtu uzņēmējdarbības atbalstam.


Lasīt vēl

„Dari Talsu novadam” – atspēriena punkts jaunām biznesa idejām 20.05.2019

Talsu novada pašvaldība jau trešo reizi izsludina biznesa ideju konkursu „Dari Talsu novadam”. Pretendēt uz pašvaldības finansiālu atbalstu var gan esošie novada uzņēmēji, gan tādi, kuri vēl tikai plāno īstenot biznesa idejas. Lai veicinātu uzņēmējdarbību un ieguldītu ilgtspējīgā novada attīstībā, šogad pašvaldība konkursam piešķīrusi 15 000 eiro. Pieteikties var līdz šī gada 28. jūnijam. 


Lasīt vēl

Ķēniņmeitas aicina pieteikties Talsu pilsētas svētku gājienam 20.05.2019

Pirmo reizi Talsu pilsētas svētku gājiena uzmanības centrā būs sievietes un aicinām arī Tevi būt šī notikuma dalībniecei. Sieviete ir skaistuma nesēja, mūza un iedvesmotāja, tāpēc Talsu pilsētas svētku gājienā, šī gada 6.jūlijā,  ļausim uzplaukt sievišķībai.


Lasīt vēl
1 2 3 4 ... 51