Dižmāras gadatirgus "Uzziedi Talsos!"

Kad vasarā viss jau ir sazaļojis, un daba mūs lutina ar savām veltēm, 13. augustā Talsos atgriežas ikgadējais Dižmāras gadatirgus. Šogad ar devīzi - “Uzziedi Talsos!” gadatirgus talseniekiem un pilsētas viesiem sola interesantu, lustīgu un pozitīvisma pilnu svētku programmu.

Pilsētas laukumā jau no 9.00 līdz pat 15.00 darbosies Dižmāras gadatirgus, kurā būs iespēja iepriecināt savas sirdis ar visdažādākajiem pirkumiem, savukārt Talsu tautas nama radošajā sētā no 10.30 līdz 12.30 notiks ideju darbnīca “Mans tautas tērps”.

Pilsētas laukumā no 10.00 līdz 15.00 skanēs svētkiem veltītais koncerts, kurā savus talantus rādīs un ar pozitīvām emocijām skatītājus iepriecinās Talsu vidējās paaudzes deju kolektīvs “Talsu Kurši”, folkloras kopa “Talsi” un tautas muzikantu ansamblis “Tals’ Trimiš”, K. Valdemāra Talsu teātris, folktronikas grupa “Zari” no Liepājas, Dailes teātra dziedošo aktieru ansamblis “ILGA” un Talsu sadraudzības pilsētas Prieņu rajona pašdarbības kolektīvi: vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ringis” un ģimnāzijas vokālais ansamblis “Žiburio”.

Dižmāras gadatirgus 2016 “Uzziedi Talsos” noslēgsies Sauleskalna estrādē plkst. 22.00 ar pasaules populārāko kinofilmu un mūziklu brīvdabas koncertšovu “Tā nav dzīve, tas ir kino”, savukārt 24.00 visi talsenieki un pilsētas apmeklētāji varēs lustīgi izdejoties ballē ar Daini Skuteli!

Uz tikšanos Dižmāras gadatirgū 2016! Uzziedi Talsos!13.08.2016

Pievienotie attēli