“Es piederu Tev - Tu man” Talsu tautas namā

Ceturtdien, 21.decembrī plkst. 19.00 Talsu tautas namā sirsnīga un Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu pilna koncertprogramma “Es piederu Tev - Tu man”.

Izpildītāju sastāvā Normunds Zušs, Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele, Vadims Miļeščenkovs un Vitolds Gorņevs.

Koncertu galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garākajām ziemas naktīm pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam.  Muzikālais materiāls ir akustisks ( klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis ), kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu.

Koncertprogramma ir ļoti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertos skanēs arī grupas "Galaktika" dziesmas, kuru autors ir N.Zušs (“Kad mazā sirsniņa lūdz”, “Es piederu Tev – Tu man” u.c.), kā arī dziesmas un skaņadarbi no citiem komponistiem un autoriem – Fr. Grubers, Fr. Šūberts, R.S.Wills,T. Kleins, M.Freimanis, J.Lūsēns u.c.

Biļetes nopērkamas – Biļešu paradīzes un Talsu tautas nama kasēs.

Biļešu cenas -10; 8; 6 EUR21.12.2017