Imants Daksis uzstāsies Talsu brīvās mākslas centrā ''Baložu Pasts''

Imants Daksis uzstāsies Talsu brīvās mākslas centrā ''Baložu Pasts''

Sestdien, 12. augustā, 20.00 ''Baložu Pastā'' (Kalna iela 4) ar akustisku koncertu viesosies dziesminieks Imants Daksis.

Koncertā mūziķis ģitāras pavadījumā izpildīs savas dziesmas latviešu valodā. Būs dzirdamas gan jau zināmi skaņdarbi no agrāk izdotajiem Imanta albumiem, gan arī kaut kas pavisam jauns no mūziķa topošā albuma, kas dienas gaismu ieraudzīs gada beigās. Imanta Dakša mūzika ir ļoti daudzveidīga – gan liriska un sapņaina, gan ekspresīva un skarba, un šīs dažādās šķautnes parādās arī viena koncerta ietvaros.

''Baložu Pasts'' ir pašu talsinieku izveidots brīvās mākslas centrs bijušajā pilsētas pasta ēkā un ir atvērts kopš 2015. gada. Šis būs jau otrais Imanta Dakša koncerts ''Baložu Pastā'', bet kopumā šī būs trešā reize, kad Imants koncertēs Talsos.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors aptuveni 400 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Pirmo reizi uz skatuves mūziķis kāpa 2002. gadā ar grupu ''Pasaules gaisma'', bet kopš 2004. gada pārsvarā uzstājas kā solo mākslinieks.

Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra,  balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Imanta mūzika nav definējama viena stila robežās, jo viņa dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālās, ārkārtīgi ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālās, tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu.

https://soundcloud.com/imantsdaksis

https://imantsdaksis.bandcamp.com

http://sptfy.com/A29
https://www.facebook.com/imantsdaksis08.08.2017

Pievienotie attēli