Jaunums! Ādas amatnieku darbnīca Radošajā sēta

Diāna un Miķelis Šteinbergi ir apņēmīgi, jauni cilvēki, kuri prot izgatavot skaistas lietas no ādas. Gaumīgas aproces, naudas maki, jostas, rokassomas, velo aksesuāri, auskari, lielāki un mazāki portfeļi top ar „StoneHill” zīmolu. Viņi paši par sevi saka:

„Esam divi jauni, radoši cilvēki, kuri nebaidās realizēt savus plānus Latvijā. Izgatavojam lietas, kuras pašiem patīk, rodam gandarījumu, kad tās tiek novērtētas. Produktu izgatavošanā izmantojam ādu, metālu, koku. Nebaidāmies realizēt arī individuālus pasūtījumus. Taisnas līnijas, ādas raupjums, neapstrādāta āda, šīs lietas raksturo mūsu produktu būtību, pēc iespējas vienkāršāk bet praktiskāk. Saglabājam materiāla dabīgumu, mēs mēģinām izcelt to patieso mežonīgumu.”

Pavisam nesen viņi atvēruši Ādas amatnieku darbnīcu Talsu tautas nama Radošajā sētā (Talsos Lielā ielā 19/21), blakus audēju kopas „Talse” izstāžu zālei. Šeit var apskatīt „StoneHill” ražotos produktus, un drīzumā būs iespēja pašiem iespēja piedalīties radošajā darbnīcā un pašiem izgatavot ādas piekariņu vai aproci.

 

Vairāk informācijas:

+371 27025426

stonehill@gmail.com

stonehill.lv

facebook.com/stonehilllv01.07.2017

Pievienotie attēli