Jaunums – Deviņkalnu disku golfa parks Talsos!

Kopš sestdienas Talsu pilsētā ir jauna aktīvās atpūtas vieta, kas pieejama visu gadu – Deviņkalnu disku golfa parks. To kopā ar domubiedriem un atbalstītājiem izveidojuši divi aktīvi talsinieki – Jurijs Sinkēvičš un Kristaps Kiršentāls. 

Trases atklāšanas raunds pulcēja ap trīsdesmit dalībnieku ar dažādiem prasmju līmeņiem. Viņu vidū arī Latvijas Kausa ieguvēji – Aigars Ancāns un Anna Riekstiņa – bet bija arī tādi, kuriroku disku mešanā iemēģināja pirmo reizi. Disku golfs ir demokrātisks sporta veids, kas piemērots visdažādākā vecuma un fiziskās sagatavotības spēlētājiem. Trasē šobrīd ir pieejami 19 grozi, kas ierīkoti Talsiem raksturīgajā paugurainajā reljefā, un sniedz ne tikai skaistus skatus, bet arī interesantus spēles pavērsienus. Anna Riekstiņa novērtējusi šo trasi kā vienu no interesantākajām, kādā viņa līdz šim ir spēlējusi.

Deviņkalnu disku golfa parks ir brīvi pieejams jebkuram interesentam, un trases izmantošana ir bez maksas. Tomēr jārēķinās, ka līdzi jāņem savi diski, jo nomas punktu plānots izveidot nākamā gada pavasarī. Atnāc un pamēģini!  

Deviņkalnu disku golfa parks

Jaunatnes iela 7, Talsi, Talsu novads
57°14'11.303"N 22°36'10.17"E 
https://www.facebook.com/DevinkalnuDiskuGolfaParks/
+371 26289901


24.12.2017

Pievienotie attēli