Ķēniņmeitas aicina pieteikties Talsu pilsētas svētku gājienam

Pirmo reizi Talsu pilsētas svētku gājiena uzmanības centrā būs sievietes un aicinām arī Tevi būt šī notikuma dalībniecei. Sieviete ir skaistuma nesēja, mūza un iedvesmotāja, tāpēc Talsu pilsētas svētku gājienā, šī gada 6.jūlijā,  ļausim uzplaukt sievišķībai.

Šogad Talsu pilsētas svētki tiks svinēti no 5.līdz 7.jūlijam, īsta svētku pērle būs krāšņais gājiens “Mūza un daile”. Tas būs sievišķības triumfs Talsos, jo cauri pilsētai dosies daiļā dzimuma pārstāves, lai dižotos ar galvas rotām un izceltu tikai sievietēm piemītošo grāciju.

Sestdien, 6.jūlijā no plkst. 17.30 pulcēsimies pie Talsu sporta nama stāvlaukuma Kareivju ielā, lai tālāk dotos svētku gājienā cauri pilsētai virzienā pa Kr.Valdemāra ielu, Lielo ielu uz Pilsētas laukumu, kur atraktīvi sagaidīs Vīru spēks, šarms un jauda īpašā, tieši šim notikumam veidotā,  koncertprogrammā ar Ati Ieviņu, Arturu Gruzdiņu, Rihardu Leperu, Nauri Brikmani, Gintu Grāveli un grupu “Dziļi Violets” .

Piesakies svētku gājienam viena vai kopā ar savas ģimenes sievietēm, draudzenēm, kolēģēm!

Lai gājiens iedvesmotu un būtu krāšņs, domājot par noformējumu, aicinām izcelt sievišķību un obligāti iekļaut galvas rotu pēc savas izvēles – kroni, vainagu, cepuri, lakatu vai citus.

Gājiena sākums 6. jūlijā plkst. 18:30, stāšanās gājienam no plkst. 17:30.

Pieteikšanās gājienam līdz 22.jūnijam.

Aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē http://ejuz.lv/gajiens2019 vai sūtot uz e-pastu: gajiens@talsi.lv

PIETEIKUMA ANKETA30.06.2019