Kino „Auseklis” piedzīvo renesansi

Ja pirms pāris gadiem Talsus pāršalca nepatīkamas ziņas saistībā ar digitālo tehnoloģiju ieviešanu un saskaršanos ar negatīvajām sekām – nespēju nodrošināt pilnvērtīgu kinoteātra „Auseklis” darbu un jaunāko filmu demonstrēšanu, tagad gaidāma kinoteātra renesanse. Iegūts ne tikai tehniskais aprīkojums, bet arī daļēji sakārtotas tā iekštelpas.

Pilnvērtīga kino sezona kinoteātrī „Auseklis” atsāksies 1. un 2. septembrī, kad skatītājiem būs iespēja novērtēt aizejošās vasaras lielo filmu retrospekciju kinomaratonā. Mūsdienīgs un tendencēm atbilstošs repertuārs skatītājiem būs pieejams arī turpmāk: trešdienu, ceturtdienu un piektdienu vakaros un sestdienās, un svētdienās arī dienā. Iedzīvotājiem plānots vienlaicīgi piedāvāt trīs līdz četras dažādas aktuālās filmas, lai katrs varētu atrast ko savai gaumei atbilstošu.

Pateicoties Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansētajam projektam „Audiovizuālā satura izplatīšanas aprīkojuma piegāde un uzstādīšana reģionu kultūras centros”, kinoteātrī uzstādīts  jauns digitālais projektors, par pašvaldības finansējumu izremontēta viena kino vestibila daļa, bet jau 2017. gadā sakārtota kinoteātra zāle.

„Vēl ir daudz darba priekšā, tādēļ ceram uz iedzīvotāju atsaucību un sapratni, lai kopīgi iedzīvinātu „Ausekli” un pārvērstu to par neatņemamu Talsu pilsētas kultūrvides objektu,” aicinot izbaudīt pirmo kinomaratonu, teica Māra Cēbere, Talsu tautas nama kino daļas vadītāja.

Biļetes uz KINOMARATONU pieejamas iepriekšpārdošanā Biļešu Servisa kasēs, arī Talsu novada tūrisma informācijas centrā vai internetā  https://www.bilesuserviss.lv/…/biletes/kino/kino-auseklis/Ieplāno un pērc savlaicīgi!

Filmu sižeti:
Viesnīca "Transilvānija" 3
Lieliskie 2
Bille
Blēži
Mamma MIA! Mēs atkal esam klāt
Neiespējamā misija: Sekas

Aktuālajam repertuāram sekojiet līdzi:

http://www.talsi.lv/kino-repertuars

https://www.facebook.com/KinoTalsiAuseklis/

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 3.00 EUR
Bērniem, skolēniem, studentiem – 2.00 EUR
Senioriem – 1.50 EUR
Ģimenei (viens vai divi pieaugušie un viens vai vairāki bērni līdz 12 gadu vecumam) – 1.50 EUR katram.01.09.2018

Pievienotie attēli