Klaunu muzejs – Pindzelei, Pendelei, Žanim un Dailei ir savas mājas

Talsu novada muzeja pirmajā stāvā darbu uzsācis pirmais Klaunu muzejs Latvijā! Šeit ir iespēja nokļūt aizraujošajā un piedzīvojumiem pilnajā klaunu pasaulē.

Šis nav muzejs tā tradicionālajā izpratnē – līdzās interesantām klaunu kolekcijas lellēm un figūrām, kuras uz Talsiem atceļojušas no Zviedrijas, Vācijas, Itālijas un ASV, ir iespēja pašiem līdzdarboties un izgatavot vai uzzīmēt savu klaunu. Apmeklētājus priecēs aptuveni stundu gara programma, kuras laikā izzināsiet klaunu vēsturi un ikdienu, redzēsiet jautrus trikus un, galvenais, kopīgi kārtīgi izsmiesieties. Pasākuma beigās dalībnieki tiks pie pārsteiguma dāvanām.

Doma par šāda muzeja izveidi tapusi, pateicoties Talsu kristīgo klaunu aktīvai darbībai. Viņus apmācījis klaunu skolotājs Sidnejs Teske (Sidney Teske) no ASV Minesotas štata. Šo klaunu galvenais mērķis ir nest prieku un stāstīt par mūžīgo mīlestību. Viņi neizsmej skatītājus, kā tas reizēm ir cirkā.

Klaunu muzeja telpas ir lieliski piemērotas bērnu ballītei kopā ar klauniem. Svinētāji veic dažādus uzdevumus, piedalās atrakcijās, jautrās dejās un apgūst balonu locīšanas mākslu. Ir iespēja noorganizēt fotosesiju ar klauniem un seju apgleznošanu.   

Īpaša programma pieejama arī jaunlaulātajiem. Klauni pamācīs, kā dzīvi kopā nodzīvot ar smaidu un pozitīvu attieksmi.

Pindzele, Pendele, Žanis un Daile gaida ciemos grupas, ģimenes vai draugu pulciņus un ikvienu interesentu! Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Vairāk par piedāvājumu un cenām uzzināsiet pa tālruni 28795187 (Ilze Pumpure). 

 08.03.2016

Pievienotās galerijas

Klaunu muzeja atklāšana

Atslēgvārdi

klaunu muzejs, talsu kristīgie klauni