Krāmu Tirgus

Draudzīgā atmosfērā un jautrā noskaņojumā Strazdē aizvadīti jau divi „Krāmu tirgi” sadarbībā ar kafejnīcu "SERPENTĪNS" (šosejas Rīga- Ventspils 101.km). Pienākusi kārta trešajam- 14.jūnijā tajā pašā vietā un laikā - no plkst. 10.00  gaidām visus, kuriem ir ko pārdot, gribas kaut ko nopirkt vai vienkārši jautri pavadīt laiku.

 

Arī šoreiz aicinām tirgotājus „likt uz letes” visu, kas nekust ( un varbūt arī kust!)- papildus drēbēm, apaviem, grāmatām, bērnu mantām, mēbelēm un rotaļlietām, pie mums redzētas arī šujmašīnas, zāles pļaujamie, šūpoles, grāmatas un vēl daudz kas cits. Turklāt, lielā cieņā ir kaulēšanās un mainīšanās - lai labāks noskaņojums un izdevīgāki pirkumi.

 

Tā kā šis pasākums vispirms jau ir paredzēts kā ģimenes atpūtas un izklaides vieta, esam padomājuši arī par mazākajiem un ieviesuši „Mazo andelīti”! Rotaļlietas, kas pašam nedaudz apnikušas, katrs mazais var nest uz tirgu, mainīt, pārdot, kaulēties un spēlēties kopā ar pārējiem "SERPENTĪNA"  plašajā pļavā un rotaļu laukumā.

 

               

„Krāmu tirgus” notiek no aprīļa līdz oktobrim vienu reizi mēnesī  Strazdes pagastā (Talsu novads) pie kafejnīcas „Serpentīns” - šosejas A10 101.kilometrs. Idejas mērķis ir veidot kultūras tradīciju, kas veicinātu gan pagasta, gan novada atpazīstamību, kā arī sniegtu jaunas izklaides un atpūtas iespējas Talsu novadā un apkārtnē.

            Biedrība „VIRBI” piedāvā iespēju dot lietām „otro dzīvi” , ietaupīt vai papildināt ģimenes budžetu un vienkārši labi pavadīt laiku. Pasākuma organizēšana balstās uz biedrības dalībnieku brīvprātīgu darbu un nav saistīta ar peļņas gūšanu. Sadarbojoties ar Talsu novada fondu, nepārdotās lietas būs iespējams ziedot " Labo lietu lādei"  - atbalstam trūcīgajiem un maznodrošinātajiem.

Gaidīsim gan tirgotājus, gan pircējus!

 11.06.2014