Lai dzīvo „Krāmu tirgus"!

Biedrība " VIRBI " aicina uz šī gada pēdējo  „Krāmu tirgu”- 4.oktobrī  Strazdē, laukumā pie kafejnīcas SERPENTĪNS  (Rīgas - Ventspils šosejas 101.km)  no 10.00 rītā līdz pēdējam apmeklētājam. 

             Gaidām pārdevējus un pircējus. Tirgosim visu kam var dot "otru dzīvi" un atrast pielietojumu - grāmatas, plates, velosipēdus, petrolejas lampas, koferus, paklājus, lustras un glāzes, apģērbus un apavus un daudz citu lietu.

             Svinēsim rudeni un veiksmīgo tirgus sezonu!  Būs ceptas desiņas un kārumi, bet visu priekam muzicēs ielu muzikanti.

            

 

                 Kā jau ziņojām iepriekš- no aprīļa līdz oktobrim Strazdes pagastā pie kafejnīcas „Serpentīns” reizi mēnesī tiek rīkots „Krāmu tirgus”. Idejas mērķis ir veidot jaunu kultūras tradīciju, kas veicinātu gan pagasta, gan novada atpazīstamību un sniegtu jaunas kultūras un atpūtas iespējas Talsu novadā un apkārtnē. No augusta veiksmīgai pasākuma norisei ir LR Kultūras ministrijas un Kurzemes NVO atbalsta centra finansiāls atbalsts īstenojot biedrības projektu "Domā un radi, lai dzīvotu labi" .

            Biedrība „VIRBI” piedāvā iespēju dot lietām „otro dzīvi” , ietaupīt vai papildināt ģimenes budžetu un vienkārši labi pavadīt laiku. Pasākuma organizēšana balstās uz biedrības dalībnieku brīvprātīgu darbu un nav saistīta ar peļņas gūšanu. Sadarbojoties ar Talsu novada fondu, nepārdotās lietas būs iespējams ziedot " Labo lietu lādei"  - atbalstam trūcīgajiem un maznodrošinātajiem.

Mūs atbalsta kafejnīca " SERPENTĪNS" un SIA " EPIC print".

 

Gaidīsim gan tirgotājus, gan pircējus!

 

 

 

Informāciju sagatavoja un uz papildu jautājumiem atbildēs:

 

Diāna Dzelzkalēja

Biedrības " VIRBI"  valdes locekle,

kontakttālrunis 29199130

epasts: biedriba.virbi@gmail.com01.10.2014

Pievienotie attēli