Laivošanas ekspedīcija "Zaļais piedzīvojums"

Laivu brauciens "Zaļais piedzīvojums" 16. un 17. jūlijā Abavas upē ir brīnišķīga iespēja jauniešiem pārbaudīt savas fiziskās spējas un attapību, iegūt jaunu pieredzi un draugus. Dalība projektā ir bez maksas - piesakies jau šodien!

Atpūšoties pie dabas un nesteidzīgi novērtējot piedzīvojuma mirkli, var sakārtot savu iekšējo pasauli, bet, saskaroties ar neikdienišķiem šķēršļiem, ir iespēja ieraudzīt pasauli no cita skatpunkta, iegūt aizraujošu pieredzi un jaunus draugus! Laivu vadīšanas procesā pa upi projekta dalībniekiem būs iespēja saliedēties savā starpā, vienojoties par racionālāko lēmumu, gūt pieredzi sadarbībā ar apkārtējiem un iepazīst vienam otru. Sperot soli ārpus ikdienas steigas un ierastās vides, ir iepsēja iegūt jaunas prasmes un iemaņas. 

Divu dienu programmā iekļauts: 

  • Tikšanās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Talsu nodaļas personālu;
  • Ekskursija Pedvālē apvienojumā ar aktivitātēm kultūras un vides mantojuma vērtību saglabāšanai;
  • Saliedējošas, iesildošas un spēcinošas aktivitātes pirms kāpšanas laivās;
  • Laivošana apvienojumā ar dažādiem kultūrvēsturiskiem un izklaidējošiem pieturas objektiem Abavas krastā (starts no viesu mājas Plostkrogs);
  • Pirmās dienas noslēgumā nakšņošana teltīs upes krastā, viensētā;
  • Otrajā dienā turpinām baudīt laivošanu ar pieturām pie apskates objektiem upes krastā līdz pat finišam Rendā.

 

Aicinām pieteikties Talsu novada jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem, sūtot pieteikumu uz e-pastu zalais.piedzivojums@inbox.lv un sīkākai informācijai tel. 28369362. Dalība projektā - bez maksas! Gaidīsim Tavu pieteikumu!

 

Projekts tiek organizēts ar Talsu novada pašvaldības un Lībagu pagasta finansiālu atbalstu no 16.07.2016. līdz 17.07.2016.05.07.2016

Pievienotie attēli