Aktualitātes

Piedalies akcijā “Tako Kurzemē!” 22.07.2019

Sākot ar 20.maiju, Kurzemes plānošanas reģions uzsāk akciju aktīvākam dzīvesveidam #takoKurzemē. Tās mērķis ir veicināt visus iedzīvotājus iet dabā, iepazīt dabas takas un takot Kurzemē, kā arī dalīties ar savām bildēm un iespaidiem sociālajos tīklos – Facebook, Instagram vai Draugiem.lv, izmantojot tēmturi (tagu) #takoKurzemē. 


Lasīt vēl

Mācies par gidu Kurzemē! 22.07.2019

Piesakies gidu kursiem Kurzemē līdz 31.jūlijam un mācies no labākajiem jomas profesionāļiem Latvijā! Biedrība “Liepājas rajona partnerība” sadarbībā ar “Partnerību laukiem un jūrai” un “Talsu rajona partnerība” projekta “Vides gidi” ietvaros organizē 20 sadarbības partneru piekrastes vides gidu apmācības no 2019.gada oktobra līdz 2020.gada septembrim.


Lasīt vēl

Jauna naktsmītne "Otīlijas apartamenti" 21.07.2019

Romantiska atpūta vai mierīga nakšņošana draugu lokā, Talsunpilsētas šarms un garda kafija. To visu iespējams saņemt nakšņojotnjaunajos "Otīlijas apartamentos" pašā Tlasu centrā.


Lasīt vēl

SUP dēļu noma Valdemārpilī pie Sasmakas ezera 21.07.2019

Tagad SUP dēļu noma arī Sasmakas ezera pludmalē, Valdemārpilī.  Iespēja izbaudīt aktīvu atpūtu uz ūdens, relaksēties pēc garās darba dienas, vai lieliski pavadīt laiku ar draugiem.

 


Lasīt vēl

Vēsturisko dārzu dienas Spāres muižā 07.07.2019

"Spāres parks - sajūtas, smaržas, skaņas un garšas" 

Jūlija pirmās nedēļas nogalē vairāk kā divdesmit Latvijas Piļu un muižu asociācijas biedru piedāvās ikvienam interesentam kopā ar lietpratējiem pamatīgāk iepazīt muižu zaļo rotu un aizraujoši pavadīt laiku gan piļu un muižu dārzos un parkos, gan senatnīgajās iekštelpās.
 


Lasīt vēl

Baudi un iedvesmojies Talsu pilsētas svētkos 07.07.2019

No 5. līdz 7. jūlijam notiks Talsu pilsētas svētki 2019! Esam sarūpējuši spilgtu programmu, īpašu uzmanību veltot, lai pilsētas svētku tradīcijas bagātinātu ar jaunām un vēl nebijušām aktivitātēm.


Lasīt vēl

Talsu muzeja piedāvājums pilsētas svētkos 06.07.2019

Talsu pilsētas svētku laikā notiks daudz un dažādu notikumu saistībā ar vizuālo mākslu: 6. jūlijā, sestdien, laikā no 12:00 līdz 17:00, svētku apmeklētāji pastaigā pa Talsu vecpilsētu redzēs daudz mākslas – notiks izstādes, darbnīcas un varēs satapt pašus māksliniekus līdzās saviem darbiem. Talsu novada muzejs svētku laikā  piedāvās divas norises. 


Lasīt vēl

Jūnija nogale Talsu novadā 01.07.2019

Vairāki interesanti pasākumi arī šajā nedēļas nogalē mūspusē. No mierīgas meditācijas klausoties dabas skaņās, līdz trakai putu ballītei. Atliek vien izvēlēties kas šķiet atbilstošs pēc Līgo svētku nedēļas nogalei.


Lasīt vēl

21. gadsimta latviešu glezniecība no Talsu muzeja krājuma 01.07.2019

Talsu muzeja Izstāžu zālē līdz pat 4. augustam apskatāma krāšņa un vitāla vasaras izstāde – tā ir aktuālās latviešu glezniecības izstāde, kuras kopainu lielās līnijās, kā izrādās, pietiekoši pārliecinoši  var veidot arī no Talsu muzeja krājumā esošajiem glezniecības paraugiem.


Lasīt vēl

Ķēniņmeitas aicina pieteikties Talsu pilsētas svētku gājienam 30.06.2019

Pirmo reizi Talsu pilsētas svētku gājiena uzmanības centrā būs sievietes un aicinām arī Tevi būt šī notikuma dalībniecei. Sieviete ir skaistuma nesēja, mūza un iedvesmotāja, tāpēc Talsu pilsētas svētku gājienā, šī gada 6.jūlijā,  ļausim uzplaukt sievišķībai.


Lasīt vēl

Airu laivu noma Sasmakas ezerā 30.06.2019

Valdemārpilī, pie Sasmakas ezera pieejama airu laivu noma, lai izbaudītu nesteidzīgu atpūtu uz ūdens.


Lasīt vēl

Lai lustīgs Līgo Talsu pusē! 21.06.2019

Dažāda pieredze un aktivitātes arī Talsu novadā, pateicoties gaidītākajiem vasaras svētkiem. Iespēja apgūt siera siešanu, vainadziņu pīšanu vai piedzīvot latviskām tradīcijām piepildītu Līgo nakti. Tas viss šeit pat blakus – atliek izvēlēties, kurp doties.


Lasīt vēl
1 2 3 4 ... 54