Aktualitātes

„Dari Talsu novadam” – atspēriena punkts jaunām biznesa idejām 16.06.2019

Talsu novada pašvaldība jau trešo reizi izsludina biznesa ideju konkursu „Dari Talsu novadam”. Pretendēt uz pašvaldības finansiālu atbalstu var gan esošie novada uzņēmēji, gan tādi, kuri vēl tikai plāno īstenot biznesa idejas. Lai veicinātu uzņēmējdarbību un ieguldītu ilgtspējīgā novada attīstībā, šogad pašvaldība konkursam piešķīrusi 15 000 eiro. Pieteikties var līdz šī gada 28. jūnijam. 


Lasīt vēl

Dejas ar suņiem Talsu radošajā sētā 16.06.2019

Svētdienas rītā suņi un viņu saimnieki no Talsiem, Rīgas un Liepājas ļausies mūzikas ritmiem un dejām Radošajā sētā. Visi suņu mīļi un interesenti aicināti skatīties! Tiekamies 16.jūnijā plkst. 11:00 Talsu tautas nama Radošajā sētā.


Lasīt vēl

Latvijas senioru kora svētki Talsos 8.jūnijā 08.06.2019

8. jūnijā Talsos visus kora mūzikas mīļotājus un interesentus gaida vērienīgs pasākums – 48.Latvijas Senioru koru svētki. Par šo svētku norisi Latvijā rūpējas senioru koru kustības vadītāji – Daiga Galeja un Bruno Cabulis.


Lasīt vēl

Pētera Korsaka jubilejas izstāde “Personības manā dzīves ceļā” 04.06.2019

Talsu novada muzejā izstāde “Personības manā dzīves ceļā” būs apskatāma līdz 14. jūlijam. Aicinām uz tikšanos ar foto vēsturnieku 4. jūnijā plkst. 18:00, kad būs arī iespēja noskatīties videofilmu “Jel balsi paceliet, kas palikuši dzīvi” – par fotomākslinieka dzimtu un tās likteņgaitām.


Lasīt vēl

Aicinām pieteikties ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus Talsu pilsētas svētkiem 03.06.2019

No 5. līdz 7. jūlijam notiks Talsu pilsētas svētki – Vasaras vidus svinēšana. Trīs dienas baudīsim svētkus un gūsim iedvesmu bagātīgā svētku programmā. Ēdinātāji aicināti pieteikties tirdzniecībai vienā vai vairākās tirdzniecības zonās saskaņā ar Nolikumā atrunātajām Ēdināšanas zonām un to darbības laika plānu.


Lasīt vēl

Mežs ir burvis. Madaras Gulbis izstāde - Talsu novada muzejā 01.06.2019

Līdz ar vasaru Talsu muzeja Izstāžu zālē ienāk lirisko abstrakciju gleznotājas Madaras Gulbis ar akvarelisku vieglumu gleznotie audekli. Šķiet, šī zāle viņai ir kā radīta: caur lielo stūra logu te saplūst cilvēks un daba, pievienojas māksla, laiks, tas viss rada skatītājā vēlmi baudīt, sajust un domāt. Atslābt un ienirt. Izstāde “Mežs ir burvis” Talsu muzejā būs apskatāma no 22. maija līdz 19. jūnijam. Tikšanās ar mākslinieci paredzēta 1. jūnijā plkst. 18:30.


Lasīt vēl

Raimonda Tigula brīvdabas koncerts “Tiguļkalns” 01.06.2019

Šī gada 1. jūnijā plkst. 20.00 Talsos jau astoto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas koncerts “Tiguļkalns”. Augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem pulcējot komponista draugus un domubiedrus un radot īpašu sajūtu vakaru ikvienam koncerta apmeklētājam.


Lasīt vēl

Četri Talsu novada pagasti 1. jūnijā atzīmes pagasta svētkus 31.05.2019

Laidzes, Lībagu, Valdgales un Ģibuļu pagasti, 1. jūnijā svinēs savus pagasta svētkus. Katrs pagasts svētkos sagatavojis ko īpašu.


Lasīt vēl

Talsi uzņem festivāla „Latvju bērni danci veda” dalībniekus 31.05.2019

31. maijā Talsu pilsētā sabirs vairāk nekā 2500 mazu skudriņu – latviešu tautas deju dejotāji no 25 Latvijas pilsētām un novadiem festivālā „Latvju bērni danci veda”. Diena būs piesātināta un ko redzēt būs ikvienam: ielu koncerti, svētku dalībnieku gājiens un krāšņais lielkoncerts „Ar sauli sirdī” brīvdabas estrādē „Sauleskalns”.


Lasīt vēl

Talsu tautas nama audēju kopai "Talse" - 60! 27.05.2019

Talsu Tautas nama audēju kopai "Talse"- 60! Visu maija mēnesi Talsu Tautas nama 1. un 2. stāva foajē apskatāma krāšņa "Talses" izstāde. Jubilejas pasākums -17.maijā plkst. 16:00 Talsu Tautas namā.

Lasīt vēl

Atvērto durvju diena un Grila brančs "Rezidencē Kurzeme" 26.05.2019

26. maijā plkst. 12.00 Atvērto durvju diena un Grila brančs viesu namā "Rezidencē Kurzeme" . Muzicēs grupa "Savējie", piedalīsies baikeri no motokluba "Savējie", būs alus degustācija. Bērniem - piepūšamās atrakcijas, kā arī maršmelovu un desiņu cepšana ugunskurā. Branča baudītājiem pieejams BBQ ar Andri Jugānu.


Lasīt vēl

„Rally Liepāja” Talsu posms 25.05.2019

25. maijā Talsu novadā atkal dzirdēsim rallija auto motora skaņas, jo novadā norisināsies daļa no FIA Eiropas rallija čempionāta posma „Rally Liepāja”. Iedzīvotājiem vēlamies atgādināt, ka laikā, kad Eiropas ātrākās rallija ekipāžas trauksies pa Talsu novada ceļiem, kopumā veicot piecus ātrumposmus simts kilometru garumā, notiks arī Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Tuvojoties rallijam, lūdzam rūpīgi iepazīties ar satiksmes organizācijas izmaiņām, lai rallijs nepārsteigtu nesagatavotus un jūs laikus nokļūtu izvēlētajā vēlēšanu iecirknī.


Lasīt vēl
1 ... 3 4 5 ... 54