Latvian Voices labdarības koncerts Talsos

Ielūdzam uz a cappella vokālās grupas „Latvian Voices” koncertu Talsu evaņģēliski luteriskajā baznīcā 30.augustā 13.00.

Ieeja par ziedojumiem!

Saziedotā nauda tiks izlietota baznīcas torņa pulksteņa atjaunošanai.

„Latvian Voices” ar savām balsīm kā vienīgo mūzikas instrumentu ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas intonācijas, jo sevišķi latviešu tautas mūzikas krāsas, ar tradicionāliem kormūzikas un popmūzikas elementiem. Lielākā daļa grupas repertuāra ir grupas dalībnieču aranžēta un komponēta, kas padara Latvian Voices patiesi neatkārtojamas.
Latvian Voices repertuārs ir plašs: latviešu tautasdziesmas un klasiskās mūzikas skaņdarbi atjautīgos pārlikumos. Koncertus vienmēr kuplina arī starptautiski populāru melodiju aranžijas un mūsdienīga Latvian Voices oriģinālmūzika.
Latvian Voices par savu aicinājumu uzskata Latvijas kultūras un jo īpaši muzikālā mantojuma nešanu pasaulē, caur savām dziesmām iepazīstinot cittautu klausītājus ar latvisko mentalitāti un pasaules uztveri, kas cieši sakņojas cilvēka un dabas savstarpējās attiecībās. Lielākā daļa Latvian Voices koncertdzīves norisinās ārpus Latvijas, grupa ļoti bieži pārstāv savu valsti reprezentatīvos starptautiskos pasākumos. Šī iemesla dēļ 2014.gadā grupa kļuva par muzikālo vēstnesi Riga2014, Eiropas Kultūras galvaspilsētai.
Kopš 2009.gada, kad grupa tika dibināta, Latvian Voices ir piedalījušās daudzos starptautiskos mūzikas festivālos, konkursos un meistarklasēs, kā arī devušās koncerttūrēs daudzviet Eiropā un ārpus tās. Kā spilgtākie piemēri jāmin Usedomas Festivāls un Schleswig-Holstein mūzikas festivāls Vācijā, meistarklases pie vadošajām vokālajām grupām Eiropā- The Hilliard Ensemble un The King's Singers. Jau pavisam drīz pēc grupas izveidošanās sekoja vairākas uzvaras a cappella konkursos: 1.vieta klasiskās mūzikas kategorijā un Skatītāju Simpātiju balva konkursā vokal.total Grācā, Austrijā; uzvara konkursā A CAPPELLA Leipcigā, Vācijā; Čempiona tituls Pasaules Koru Olimpiādē Cincinnati, ASV. Latvian Voices sniegušas koncertus Itālijā, Spānijā, Francijā, Šveicē, Īrijā, Dienvidkorejā, Amerikā un citviet pasaulē.
Latvian Voices savas pastāvēšanas laikā ir sadarbojušās ar vairākiem dažādu žanru māksliniekiem. To skaitā Xylem Trio, Laima Jansone, Ēriks Ešenvalds, DJ RUDD no Latvijas, The King's Singers no Lielbritānijas, Lytos no Spānijas, Viva Voce, Norddeutsche Sinfonietta no Vācijas u.c.
27.08.2015