Latvija līgos Talsos!

Par skaistu tradīciju ir kļuvusi koplīgošana 23. jūnija vakarā Latvijas radio 2 un LNT dižkoncertā. Izņēmums nebūs arī šogad, kad Latvijas dižākā līgošana notiks Talsos, koncertā “Līgojam Talsos!”.

Kā jau ierasts, svētku svinēšana sāksies no paša rīta, kad 9.00 pie Talsu Tautas nama savu darbu sāks Vislatvijas amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kurā varēs iegādāties gan dažādus gardumus svētku galdam, gan dāvanas, gan saimniecībā noderīgas lietas.  Gadatirgus apmeklētājiem būs īpaša iespēja arī atbalstīt Talsu novada mazturīgās ģimenes, kuru sarūpētie ražojumi būs atrodami biedrības “Salt and Light” stendā.

Svētku krāšņākais notikums risināsies Talsu Sauleskalna estrādē, kur pulksten 21.00, pateicoties ģenerālsponsora “Bigbank” un Talsu novada pašvaldības atbalstam, sāksies dižkoncerts “Līgojam Talsos”. Tajā šogad piedalīsies Talsu novada labākie kori un deju kolektīvi, MC orķestris, kā arī talsenieki Raimonds Tiguls, Jānis Stībelis un Rihards Lepers, kuriem pievienosies dziedātāji Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks, Guntis Veits, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna un Iluta Alsberga. Koncerta TV tiešraides vadītāja lomā LNT ēterā iejutīsies vēl viens talsenieks – dziedātājs Intars Busulis. Ieeja koncertā sāksies jau pulksten 19.00 un līdz pat koncerta sākumam skatītājus izklaidēs DJ Aivis. Biļetes uz koncertu visērtāk iegādāties iepriekšpārdošanā – jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē un internetā – www.bilesuparadize.lv. . Pērkot biļetes iepriekšpārdošanā tās iespējams iegādāties ne tikai lētāk, bet arī ērtāk, jo nebūs jāstāv rindās pie kases pirms koncerta sākuma. Papildus informācija par pasākumu – www.latvijaligo.lv.

Pēc  koncerta sāksies nakts balle, kurā par labu noskaņu rūpēsies kvartets “Eolika”, grupa “Credo”, Žoržs Siksna un Viktors Lapčenoks, kā arī DJ Aivis, palīdzot ikvienam sagaidīt maģisko Jāņu dienas saullēktu, kura laikā drosminieki piedalīsies Pliko skrējienā. Skrējiena uzvarētājs saņems arī īpašu balvu.

Koncerta norisi atbalsta ģenerālsponsors “Bigbank”, Talsu novada pašvaldība, kā arī “Rimi”, “Aldaris”, “Lattelecom”, “Ardeks”, “Advertex”. Par pasākumu informē Latvijas radio 2, LNT, “Kurzemes radio”, “Saldus radio” un “Talsu TV”.

Tirgus:
Pie Talsu tautas nama (Lielā ielā 19/21) no 9:00 - 15:00

Līgas un Jāņa biļetes:
Līgām un Jāņiem ieejas kartes (t.i. stāvvietas vai sēdvietas zālē) ir par brīvu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu pasākuma dienā pie kases. Iepriekš iegūt brīvbiļeti nav iespējams.

Koncerta laiks:
Vietu ieņemšana Sauleskalna estrādē no plkst. 19:00
Koncerta norises laiks no 21:00 - 23:30
Nakts balle no 23:30 - 5:00 

Stāvlaukumi:
Saules iela
Fabrikas iela
Talsu 2. vidusskolas vecais stadions K.Mīlenbaha ielā 23 A
Talsu 2. vidusskolas stāvlaukums
Talsu 2. vidusskolas stadiona asfaltētais ceļš 

Telšu pilsētiņa:
Saules un Fabrikas ielu krustojumā būs iekārtots laukums ar WC.

Foto: Raimonds Birkenfelds

Vairāk informācijas: 28929771 (Sandis Bergholds) vai 26100555 (Juris Millers)23.06.2016

Pievienotie attēli