Lauku ceļotājs aicina uz Atvērtajām dienām laukos!

Pavasara sezona Latvijas lauku tūrismā ir sākusies, un "Lauku ceļotājs" kopā ar 102 saimniecībām 14. maijā aicina uz "Atvērtajām dienām laukos" - www.celotajs.lv/atvertasdienas

Katra saimniecība šajā dienā sagatavojusi kādu programmu, ekskursiju, degustāciju, piedzīvojumu vai citu piedāvājumu, kas nav pieejams ikdienā.

Mūsu pusē ceļotājus gaidīs lauku sēta "Bandenieki", kurā varēs degustēt bišu produkciju, liet sveces, doties ekstrēmās izbraucienā ar džipu pa bezceļiem un nogaršot gardu briežu gaļas zupu. Lauku saimniecība "Kurzemnieki" organizē pavasara dārza svētkus, piedāvā degustāciju un novada mažo ražotāju izstādi/gadatirgu. Mini Zoo "Rančo" piedāvā 30% atlaidi apmeklējumam. Z/S "Bērzi" piedāvā kazas gaļas un piena produktu ēdienus 11:00 un 14:00.

Akcija ir lieliska iespēja iepazīties ar "savu” bioloģisko saimniecību, kuras ražojumus "iepazīsiet personīgi", vai arī atgriezīsieties saimniecībā vasaras vidū, lai paši salasītu ogas vai iegādātos svaigus zaļumus tieši no lauka. "Atvērtās dienas laukos" ir iespēja parādīt bērniem mazos jēriņus, kazlēnus, teliņus, kuri atskrējuši pavasarī. Un tikai šajā dienā arī visnotaļ aizņemtie lielsaimnieki ļaus ieskatīties savu saimniecību norisēs, kur apmeklētāji var apbrīnot gandrīz vai kosmiskas tehnoloģijas, kas pilnībā izmaina priekšstatus par tradicionālo laucinieku dzīvesveidu.

Kopumā šī akcija piedāvā iepazīties ar vairāk kā 10 dažādiem lauku amatiem, ~35 lauku gardumiem iegādei un degustācijai, 29 dažādu šķirņu mājdzīvniekiem un savvaļas dzīvniekiem. Akcijas laikā saimniecības piedāvā arī atlaides savai produkcijai līdz 33%, aktivitātēm (apmeklējumam, izjādēm, ekskursijai ar degustācijām, radošajām darbnīcām, labirintiem utt.) līdz 50% vai pat bez maksas. Apmeklētāji ir gaidīti visas dienas garumā, iepriekš piesakoties! Lūdzu, pievērsiet uzmanību saimniecību apmeklējuma laikiem, kas norādīti saimniecības akcijas piedāvājumā.

Kā plānot apmeklējumus?

Atveriet akcijas mājas lapu www.celotajs.lv/atvertasdienas un iepazīstieties ar visiem akcijas dalībniekiem, kontaktinformāciju un akcijas piedāvājumiem. Akcijas karte palīdzēs sastādīt ērtāko maršrutu, lai varētu doties vienas vai divu dienu apmeklējumā pa vairākām saimniecībām. Akcijā piedalās arī vairākas naktsmītnes, kuras akcijas laikā piedāvā atlaides nakšņošanai.


 

Tiekamies Latvijas laukos!09.05.2016

Pievienotie attēli