Mantu labotava

Mēs ticam, ka vienmēr ir veidi, kā kopīgiem spēkiem radīt labāku pasauli. Tāpēc esam plānojuši organizēt pirmo „Mantu labotavu“ Talsos, kur varēsiet iemācīties, kā savām salūzušajām lietām piešķirt otru elpu.

Vai vēlies ietaupīt mazliet naudas? Vai vēlies samazināt atkritumu daudzumu? Vai vēlies iegūt jaunas prasmes vai arī vienkārši tevi māc ziņkārība? Ja tev patīk mūsu ideja vai atbildēji apstiprinoši uz kādu no iepriekšējiem jautājumiem, tad „Mantu labotava“ ir labākā vieta, ko apmeklēt 6.janvārī.

Mēs esam sapulcinājuši jaukus un interesantus cilvēkus jeb „labošanas guru“, kas palīdzēs salabot jūsu salūzušās lietas. Viņi varēs gan jums iemācīs salabot, gan ļaus to paveikt pašiem, mazliet palīdzot ar padomu. Jūsu palīdzība un klātbūtne ir nepieciešama, jo šī nebūs parasta labotava, bet gan vieta, kur socializēties un mācīties.

Mēs varēsim jums palīdzēt ar sekojošām lietām:
• elektronisko ierīču un mobilo telefonu remontu, kā arī datoru diagnostiku;
• apģērbu un rotaslietu labošanu;
• koka un metāla lietu labošanu.

(Ja proti salabot ko citu vai zini kādu, kurš to prom, dod mums ziņu, un, ja labotavā vēl būs brīvas vietas, varēsi pievienoties mūsu komandai.)

Mūsu „labošanas guru“ ir prasmīgi un entuziastiski cilvēki, kas vēlas palīdzēt un iemācīt citiem jaunas prasmes. Tomēr iesakām necerēt uz ļoti lieliem brīnumiem, jo mēs nebūsim profesionāļi, bet cilvēki, kam šādas lietas ir hobijs. Ja mūsu „guru“ nevarēs salabot jūsu lietas, mēs centīsimies jums dot padomu, kurp doties, lai jūsu lieta atgūtu dzīvību.

Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi, nekautrējieties un droši jautājiet mums. Un vēl – ņemiet vērā, ka pasākums notiks otrajā stāvā, tāpēc varētu būt problēmu ar izmēros ļoti apjomīgu lietu uznešanu augšā.

Kafija un tēja būs pieejama par nelielu ziedojumu.

Rūpēsimies par dabu, sava maciņa biezumu un apgūsim jaunas prasmes!!!


Lukáš Horvatovič
Talsu novada fonda brīvprātīgais

Atbalsta: Talsu novada fonds, Baložu pasts un Eiropas Savienības finansētā ERASMUS programma06.01.2018

Pievienotie attēli