Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts "Pa īstam"

9. decembrī plkst.16:00 Talsu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts "Pa īstam".

"Ziemassvētku laiks vienmēr ir īpašs, kad nebūtiskais šķiet acīmredzams un mēs skaidrāk ieraugām un atceramies esības pamatvērtības - mīlestību, draudzību, nesavtīgu došanu un sirds siltumu," Marija dalās savās pārdomās, veidojot Ziemassvētku koncertprogrammu, kurā vēlas akcentēt mīlestību pret māti, beznosacījuma mīlestību.

Kā nemainīga ir tradīcija līdz ar koncertu rīkošanu darīt labus darbus Latvijā. Šogad vēlamies atbalstīt seniorus, kuriem ir ļoti nepieciešams cienīgu vecumdienu nodrošinājums. Mūsu mērķis ir sniegt atbalstu tiem senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri dzīvo aprūpes centros, pansionātos, veco ļaužu mājās.

Koncertā skanēs gan R.Paula, gan N.Matvejeva, I.Kalniņa, J.Lūsēna, U.Marhilēviča, I.Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei. Koncertā kā ierasts muzicēs R.Beļēvičs (taustiņi), N.Skraucis (bass), I.Feldmanis (ģitāra), J.Kovaiko (ģitāra), A.Buiķis (bungas) un L.Robežniece (balss). 

Daļa no biļešu ienākumiem tiks virzīti labdarībai.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

 

Karine Kalniņa
MN menedžments09.12.2018