Muzikālā izrāde bērniem “Un atkal Pifs”

25. maijā plkst. 14. 00. Talsu Saulkalnes estrādē mazos skatītājus un viņu vecākus aicinām uz mīļu un  sengaidītu tikšanos Parīzē ar jauko sunīti Pifu, nebēdnīgo kaķi Herkulesu, krustmāti Agati, krustētiņu Tontonu, Dudū  un citiem varoņiem muzikālajā izrādē Un atkal Pifs.

Labsirdīgais stāsts par draudzību, kas  vienmēr uzvar, un nemirstīgo atklāsmi – nedari otram to, ko pats sev  negribētu, tiks izspēlēts uz brīvdabas skatuves. Izrāde būs īpaši atraktīva, jo tajā tiks aicināti iesaistīties arī skatītāji.

Izrāde ir klasika,  tētiem un mammām atsauks mīļas atmiņas, jo uz skatuves  varēs redzēt iemīļotos Latvijas Jaunatnes teātra aktierus – Jāni Kirmušku, Pēteri Šogolovu, Lailu Kirmušku, Edgaru Liporu, Vitu Baļčunaiti, Sandi Bergholdu. Skanēs  visiem pazīstamās un iemīļotās dziesmas ar Ivara Vīgnera mūziku un Jāņa Petera dzeju.

Iegādājoties  biļeti uz izrādi, ikvienam tiks nodrošināta sēdvieta. Savukārt bērni līdz trīs gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

Izrāde ilgs pusotru stundu. Protams, apmeklētāji uz vietas varēs iegādāties dažādus  gardumus – saldējumu, popkornu, cukurvati u.c.

Ieeja no plkst. 14:00, izrādes sākums plkst. 15:00.

 
Biļetes nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs.
 
Biļetes cena – 10,70; 12,70; 15,70  EUR.
Aicinām pieteikties tirgotājus – ēdinātājus (latviešu virtuve,kebabi, burgeri, uzkodas) – pārdodam ēdināšanas monopola tirdzniecības iespēju.
Sūtīt pretendenta vizuālizācijas bildes un aprakstu –  kas mēs esam un ko darām uz epastu cvn@inbox.lv25.05.2019