Jūnija nogale Talsu novadā

Vairāki interesanti pasākumi arī šajā nedēļas nogalē mūspusē. No mierīgas meditācijas klausoties dabas skaņās, līdz trakai putu ballītei. Atliek vien izvēlēties kas šķiet atbilstošs pēc Līgo svētku nedēļas nogalei.

28.06

Talsu novada muzejā, pulksten 14.00 iespējams apmeklēt novadpētnieka Alda Denčika grāmatas “Nāriņciema stāsti” prezentāciju. Ilustrācijas grāmatai zīmējusi Talsu māksliniece Inese Mīlberga un grāmata ir veltījums autora dzīves divām nozīmīgākajām dāmām – mātei un sievai.

Kur: Talsu novada muzejā, Kārļa Mīlenbaha iela 19

Kontakti: 63222770

Uz mierīgas nots piektdienas vakaru pulksten 20.00 iespējams pavadīt Spāres baznīcā, kas aicina uz koncertu “Laiks, kas saulstaros tīts” kopā ar mūziķiem Gundu Valdmani pie klavierēm un Mārci Valdmani pie saksafona.

Kur: Spāres baznīca, Spāre, Ģibuļu pagasts, Talsu novads

Kontakti: 29136203

Maģiskais sajūtu vakars Lūrmaņu klintī pulksten 21.00, aicinājums izbaudīt klusumu mieru, ieklausīties dabas skaņās. Kā arī klausoties mierīgu kokles saspēli iegrimt Tibetas dziedošo trauku vakara miera meditācijā. Pasākuma organizatori aicina ģērbties silti un ņemt līdzi segu uz kuras apsēsties un ērti ļauties pasākuma burvībai.

Kur: Lūrmaņu klintī, Lubes pagasts, Talsu novads

Kontakti: 25437222, Sigita

29.06

Pulksten 11.00 dodies uz Sabili tur būs “Zaļais tirgus ar rozīnīti”, pasākuma laikā būs pieejamas dažādas darbnīcas dabīgās kosmētikas izgatavošana, hennu zīmēšana, iespēja iemācīties gatavot šūnsulu sīrupu no ceļmallapām un zaļajiem augiem, izmēģināt dubļu un māla skaistumkūres, kā arī dažādas citas aktivitātes. Ieeja pasākumā: bezmaksas

Kur: Rīgas ielā 34, Sabile, Talsu novads

Kontakti: 25479582, Ieva

Svētku svinēšana nebeidz sākties, un tieši sestdien no pulksten 11.00 Laubes pagasts svinēs svētkus. Ar dažādām aktivitātēm visas dienas garumā, līdz pat 22.00 kad būs lieliska iespēja izdancoties zaļumballē, kopā ar grupu “Kurzemnieki”
kur: Laubes pagasts, Talsu novads

Kontakti: 26602812, Liene

Pulksten 18.00 Valdemārpilī, Dupurkalna estrādē notiks deju koncerts, sadancošanās “Ceļā uz Horvātiju” kur piedalīsies VPDK “Krišjānis” un SDK “Draudzība”, ieeja pasākumā: bezmaksas

Kur: Dupurkalna estrāde, Valdemārpils, Talsu novads

Kontakti: 25437222, Sigita

30.06 

Jautrība bērniem, un protams arī pieaugušajiem. Pulksten 15.00 Talsos, Sauleskalna estrādē jestra ballīte ar Smurfeti un īsta Putu paradīze, būs dejas kuras nodrošinās DJ, dažādi konkursi ar balvām. Protams pasākums nav iedomājams bez cukurvates un kartupeļu virtuļiem. Ieeja pasākumā: 2.50EUR

Kur: Sauleskalna estrādē, Jaunatnes iela 1A, Talsi, Talsu novads

Kontakti: https://www.facebook.com/putuparadize01.07.2019