"Personība tuvplānā" Talsu tautas namā

2.aprīlī plkst.18:30 Talsu Tautas nama Tornīša zālē “Personība tuvplānā” – Linda Tīmane.

„Mums katram ir sava auditorija, kas mūs klausās un dzird, ne tikai ar ausīm, bet arī ar sirdi!” raksta Linda Tīmane.

Otrdien, 2.aprīlī, plkst.18:30 Talsu Tautas nama Tornīša zālē aicinām uz tikšanos ar Personību tuvplānā. Tikšanās stāstos, dzejā un mūzikā ar grāmatas „Tik daudz ko teikt” autori Lindu Tīmani.

Dzejniece Linda Tīmane ir pozitīva, radoša un sirsnīga personība no Jūrmalas, kuras saknes atrodamas tepat Talsu novadā. Pirmo dzejoli Linda sarakstīja 18 gadu vecumā par mīlestību. Viņai vienmēr ir paticis rakstīt, bet viss aprobežojās ar skolas sacerējumiem un sienas avīzi. Viņasprāt, rakstīšana ir ļoti intīms process un ir vajadzīga liela drosme un uzdrīkstēšanās, lai savus darbus atrādītu lielākai auditorijai. Linda stāstīs kā šo drosmīgo soli ir spērusi un kā nokļuvusi līdz savas grāmatas „Tik daudz ko teikt” izdošanai.

„Rakstot varu pateikt daudz vairāk un dziļāk kā runājot. Naivi, romantiski, emocionāli. Nevēlos aprakstīt realitāti, politiku un vardarbību, tam domātas ziņas. Es joprojām ticu labajam, romantiskajam, sapņiem un mīlestībai, kas mūsu laikmetā vairāk ir kas nevajadzīgs un tiek uztverts ar ironisku smīnu. Grāmatā „Tik daudz ko teikt” ir apkopoti ilgā laika posmā sarakstītie dzejoļi. Grāmatā atrodamas dažādas emocijas un ja jūsu emocijas sakritīs ar manām, mēs sapratīsimies!” stāsta Linda.

Vairāki viņas teksti izskanējuši Jāņa Strazda melodijās „Laime”, „Tevi satikt”, „Arī Tev”, „Palutini”. Dažas no šīm dziesmām dzirdēsim tikšanās laikā, tās izpildīs Lindas vīrs grupas “Labvēlīgais tips” un dueta „Karakums” trombonists un vokālists Kaspars Tīmanis taustiņu virtuozs Normunds Jakušonuks un dziedātāja Daiga Petkeviča

Ieeja bez maksas.02.04.2019