Rally Talsi 2015

Rally Talsi arī 2015. gadā saglabājis sev ierasto vietu Latvijas Rallija Čempionāta (LRČ) kalendārā, un iesāks čempionāta vasaras daļu. Rally Talsi plānojums šogad paliks nemainīgs, un autosportistiem sacensības sāksies ceturtdien, 14. maijā, kad tie veiks administratīvo pārbaudi un saņems maršruta dokumentus. Piektdien, 15. maijā, paredzēta iepazīšanās ar trasi un testa ātrumposms. Savukārt rallija ceremoniālais starts un pirmie ātrumposmi norisināsies sestdien, 16. maijā. Rally Talsi noslēgsies svētdien, 17. maijā, kad pēc vairāk kā 100 kilometrus garas distances veikšanas, dalībnieki vēlreiz pulcēsies Talsu pilsētas laukumā, kur notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija.

“Man un visai RA EVENTS komandai ir liels prieks, ka iepriekšējos gados sarīkotās sacensības ir augsti novērtētas arī ārpus Latvijas robežām, un rallijs Talsos arī šogad iekļauts Lietuvas un Ziemeļeiropas zonas čempionāta kalendārā. Lietuvas Automobiļu Federācija šogad atzīmē savu 25. gadskārtu, tādēļ mums ir iemesls justies īpaši pagodinātiem, ka savā jubilejas gadā dienvidu kaimiņu čempionāta posmu notiks tieši Talsos,” enerģijas piepildīts ir Rally Talsi direktors Raimonds Strokšs.

‘’Katrs gads ir citādāks – nāk jauna paaudze un atziņas, tiek pārskatītas vērtības. Tomēr sabiedrībā ir arī nemainīgi un pastāvīgi sapņi. Ātrāk, augstāk, tālāk – sens latīņu formulējums cilvēku sacensību garam, bet sportā apvienots tas viss. Tāpēc arī Talsu rallijs tik ļoti pievelk autosporta entuziastus. Ik pavasari atmostas daba, zaļo pļavas, skaņo un šalko meži. Talsos tad atplaukst vasarai ķirši, ceriņi un jasmīni. Tieši Talsu rallijs pamodina mūsu novadu un paver vārtus vasarai. Novēlu visiem izbaudīt motoru spēka parādi, dabu un Talsu novada zaļo elpu, kas jūtama pāri visam! Lai jums jauka vasara un, lai šovasar viss izdodas ātrāk, augstāk, tālāk!” sportiskā un optimistiskā garā uz ralliju aicina Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus.

Neiztrūkstoši, par papildus intrigu Talsos gādās arī Čempionu Rallija cīņas, kurās aicināti piedalīties tuvāku un tālāku valstu čempioni, lai vienuviet noskaidrotu ātrāko no visiem. Tāpat, jau otro gadu pēc kārtas, rallija apmeklētājiem būs iespēja atskatīties nesenā vēsturē, jo, sestdien, 16. maijā, pirms rallija automašīnām ātrumposmos dosies Youngtimer automašīnas, kas piedalīsies regularitātes sacensībās.

 

Biļetes var iegādāties Talsu TICā

Rally Talsi direktors

Raimonds Strokšs30.04.2015