Sasmakas pludmales svētki

Sestdien, 17.augustā visas dienas garumā Valdemārpilī aicinām atpūsties aktīvi, jautri pavadīt laiku un līksmot Sasmakas pludmales svētkos.

6.00 no rīta agrie rīta putniņi centīsies noķert pa kādai zivtiņai un pacīnīties par noderīgām copes balvām, ko būs sagādājis veikals "Panda Zoo".

10.00 rīta rosme ar boksa elementiem, ko vadīs mūsu pašu vietējais puisis Elvis Jansons. Neuztraucieties, nevienam pāri netiks darīts.

12.00 visi laipni gaidīti piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs, kurās garantējam, ka būs jautri.

12.00 bērnus līdz 14 gadu vecumam aicinām uz velosipēdu veiklības stafeti. Lūdzam gan ņemt līdzi savus velosipēdus, bet ja nebūs savs, mēs iedosim.

14.00-16.00 varēs aplūkot bezceļu radio vadāmo mašīnu paraugdemonstrējumus. Būs interesanti!

14.00 futbols 5 vs 5 futbols. Dalības maksa 15 EUR no komandas. Arī futbolā būs noderīgas balviņas no veikala „AD Baltic”.

15.00 bērni varēs nolikt malā savus velosipēdus un doties jautrā piedzīvojumā ar pārsteiguma tēliem.

16.00 Talsu spēka atlēti būs parūpējušies par to, lai ikviens spētu pārbaudīt savus spēkus spēka stafetē un pacīnīties par iespaidīgu balvu – 100 l degvielas uzpildes stacijā "Lateva".

16.00 komandas pa trim aicinātas piedalīties tautas laivu brauciena sacensībās un censties noķert savu vilni, lai iegūtu sev un savai komandai lielisku atpūtu atpūtas mājiņā un laivu nomu visas dienas garumā no SIA „Jaundzirnieki”.

17.00 SUP dēļu sacensības ar iespēju saņemt dāvanu karti SUP dēļu nomai no „Wallegroup”.

18.00 virves vilkšanas sacensības ūdenī. Komandā 3 cilvēki. Iespēja tikt pie pirts apmeklējuma kempingā Ezermala. 

18.00 arī sāksies pēdējais Valdemārpils kausa izcīņas posms strītbolā, kurā komandas cīnīsies ne tikai par to, kura tiks kronēta par šī gada čempioni, bet arī par naudas balvām, ko sagādājusi SIA „Baltic Casting Agency”.

19.00 Valdemārpils kausa izcīņas pludmales volejbolā posms, kurā līdzīgi kā strītbolā komandas cīnīsies ne tikai par čempiona titulu, bet arī naudas balvām, ko sagādājusi SIA „Kurlandauto”.

20.00 saldais ēdiens spēcīgākajiem-smagās automašīnas stumšana "Saslaukas stiprinieks". Komandā 3 dalībnieki. Komandas sacentīsies par naudas balvām, ko sagādājusi Z/S Saslaukas.

22.00 katrs rādīsim ko protam uz deju grīdas – zaļumballe ar grupu „Kurland”, ieeja 4 EUR.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gardu zivju zupu, darbosies SUP noma, kā arī par gardiem burgeriem un atspirdzinošiem dzērieniem visas dienas un nakts garumā parūpēsies bārs „Sound 'n Soul”.

Vairāk informācijas:
Facebook @SportsValdemarpili
Instagram @sports_valdemarpili
Valdemārpils sporta pasākumu organizators
Elvis Jansons, 28341300, elvis.jansons@talsi.lv17.08.2019

Pievienotie attēli