Seminārs par integrēto mārketingu

7. martā no plkst. 11.00 līdz 17.00 kinoteātra “Auseklis”, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Talsi, lielajā zālē norisināsies izglītojošs seminārs “Integrētā mārketinga komunikācija no A-Z”.

Seminārs sevī iekļaus visu par un ap zīmolu un mārketinga komunikācijas jēdzienu. No teorijas līdz praktiskiem darbiem un auditorijas līdzdarbošanos sava produkta zīmola radīšanā, ieviešanā, vadīšanā un izmantošanā visos mūsdienu PR rīkos.

Semināru pasniegs Biznesa augstskolas “Turība”, Latvijas Universitātes un Liepājas universitātes lektore, un SIA “DaJo” Valdes priekšsēdētāja Jolanta Derkevica-Pilskunga, kura ir dažādu mārketinga un zīmolvedības projektu vadītāja. Lektores praktiskā un zinātniskā darbība jau vairāk kā 15 gadus ir saistīta ar mārketingu, zīmolvedību un masu mēdijiem.

Seminārs tiek īstenots Interreg Latvijas – Lietuvas programmas 2. prioritātes “Atbalsts darbaspēka mobilitātei un nodarbinātībai” projekta Nr. LLI-157 “Veicināt uzņēmējdarbību reģionos attīstot pārrobežas sadarbību” ietvaros

Pasākuma norisi būs iespējams vērot un uzdot jautājumus tiešraidē pasākuma dienā vietnē www.talsi.lv.07.03.2019

Pievienotie attēli