Šīs vasaras jaunums – „Betolli” tauriņu meistarklase!

Jaunums šovasar Talsos! Personalizētu apģērbu un aksesuāri šūšanas uzņēmums "Betolli" piedāvā tauriņu izgatavošanas meistarklasi pieaugušajiem un bērniem.

Tās laikā ikvienam ir iespēja izveidot savu oriģinālo tauriņu, kombinējot audumus un sašujot detaļas. Meistarklasēm jāpiesakās vismaz divas nedēļas iepriekš, un piedāvājums pieejams grupām no desmit cilvēkiem.

Vasara ir kāzu laiks, un arī jaunlaulātajiem ir iemesls iegriezties „Betolli” salonā Talsu vecpilsētā. Jaunā pāra uzdevums ir izveidot savas ģimenes tauriņus, lai tie lidotu ne tikai pirms kāzām un kāzās, bet arī pēc tam! Kamēr jaunā sieva tos sašuj, jaunajam vīram ar vēsturisku rokas šujmašīnu jāizšuj mīlas aplis – sirds forma.

„BETOLLI” ir ģimenes uzņēmums, kura ideja īpašniekiem Līgai un Mārcim Krauzēm radusies, audzinot divus brīnišķīgus bērnus. Arī zīmola nosaukums radies apvienojot ģimenes atvašu vārdus – Elizabete un Olivers. Pamatdarbība ir kreklu, polo kreklu, kleitu un dažādu aksesuāru – tauriņu, aproču pogu, jostu, cepuru, kāzu aksesuāru un latvisku suvenīru – ražošana, kā arī  izšūšanas pakalpojumi. Interneta veikalā www.betolli.com ikviens var izveidot un pasūtīt savu unikālo, neatkārtojamo kreklu, izmantojot apģērbu konstruktoru un piedāvātos 150 dažādu audumus un 196 dažādas detaļas.

Iekrāso savu vasaru ar „Betolli”!

 

Kontakti

Lielā iela 22, Talsi, Talsu novads
57°14'38.893"N 22°35'30.001"E 
http://betolli.com/
+371 22486298
info@betolli.com

 
28.06.2017

Pievienotie attēli