Suņu mīļi tiekas Talsos!

Talsu kinoloģiskais klubs aicina uz Nacionālo visu šķirņu suņu izstādi no 5. – 6.maijam Talsu 2.vidusskolas sporta hallē (K. Mīlenbaha ielā 32). Suņu mīļi tiekas Talsos!

Divu dienu laikā izstādes apmeklētājiem būs iespēja redzēt visdažādāko šķirņu labākos pārstāvjus – vācu aitu suņus, kollijus, šeltijus, Kaukāza, Centrālāzijas un Bernes ganu suņus, Kane Korso, Tibetas mastifus, vācu dogus, miniatūros pinčerus, šnaucerus, dobermaņus, rotveilerus, terjerus – Stafordšīras, Vesthailendas baltos, skotu, Airedale un Jorkšīras. Būs arī amerikāņu akitas, Aļaskas malamuti, samojedi, Sibīrijas haskiji, vācu špici, basendži, angļu un īru seteri, veimārieši, labradori, čihuahuas, krievu toiterjei, Kavalier Kinga Čārlza spanieli, papiloni, falēnes, čau čau, Rodēzijas ridžbeki, ungāru vižlas un citi.

Suņus vērtēs starptautiski atzīti tiesneši – Olga Timofējeva (Olga Timofeeva) no Krievijas, Zoja Oleiņikova (Zoia Oleinikova) no Ukrainas, Roberto Šills (Roberto Schill) no Rumānijas, Irina Azena (Irina Azen) no Baltkrievijas, Ernestas Balsiukas no Lietuvas un Magdalēna Kozlovska (Magdalena Kozlowska) no Polijas.

Suņu izstāde Talsos ir lieliska iespēja iepazīt šo dažādo šķirņu suņu uzvedību un raksturu, aprunāties ar suņu audzētājiem un kinologiem. Pasākuma laikā varēs iegādāties tematiskus suvenīrus, dažādus suņu kārumus un aksesuārus.

Ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas www.talsusuns.lv

Nacionālā suņu izstāde Talsos 2018 prakstiskā informācija

Talsi VAU piedāvājums ceļotājiem ar suņiem05.05.2018

Pievienotie attēli