Svini 4.maiju „Dziedošajā autobusā”!

Talsu novada tūrisma informācijas centrs aicina svinēt 4.maiju kādā no „Dziedošajiem autobusiem”, apciemojot tūrisma uzņēmējus trīs maršrutos – „Pēc zirga bučas Talsu paugurainē”, „Izkusties Abavas senlejā” un „Atklāj Ārlavu”.

„Pēc zirga bučas Talsu paugurainē” vedīs iepazīt latviskas rotaļas folkloras takā „Jāņkalnos”, un ciemos pie dažāda lieluma pūkainajiem draugiem Mini Zoo „Rančo”. Pirmais maršruts noslēgsies ar Amazones džungļu atklājumu un kopīgu pikniku pie viesu nama „Ausmas”. Zirga bučas, protams, tiks tikai pašiem drosmīgākajiem!

„Izkusties Abavas senlejā” aicinās atpūsties aktīvi pie Abavas rumbas, izstaigāt „Drubazu” botānikas taku un izmēģināt trošu ceļu pār Abavu. Meža ķēniņa noslēpumus varēs atklāt „Pasaku mežā”, bet noslēgumā cienāties ar gardo „Plostkroga” ugunskura zupu.

„Atklāj Ārlavu” priecēs ar dekoratīvajiem putniem, šinšillām un citiem zvēriņiem lauku sētā „Kalnmalas”, pēc kura sekos Bašķiņkalna labirinta noslēpumu izzināšana. Bet noslēgumā spēles un gardo sukāžu degustācija saimniecībā un ražotnē SIA „Lubeco”.

Ekskursiju sākums plkst. 10.00 pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra ar Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiņa Karola sveicienu. Šie braucieni ir pašvaldības dāvana novada iedzīvotājiem svētkos, un dalība tajos ir bez maksas. Tā kā visi Dziedošie autobusi izbrauc vienā laikā, var izvēlēties tikai vienu no piedāvātajiem. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties Talsu novada tūrisma informācijas centrā Lielā ielā 19/21, e-pastā tic@talsi.lv vai pa tālruņiem 63224165, 26469057. Pieteikšanās termiņš - 30.aprīlis.

Svini Latvijas dzimšanas dienu kopā ar savējiem!

 

Līva Dāvidsone

Talsu novada tūrisma informācijas centrs08.04.2019

Pievienotie attēli