“Talsi. Vau” ceļā uz “Balttour”

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour” šogad svin 25 gadu jubileju. Lai šo izstādi aktualizētu, arī šogad Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 2018.gada 22.janvārī Rīgā, viesnīcā “Avalon Hotel Riga” rīkoja preses konferenci. 

Starptautisko Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Monta Serdāne uzaicināja arī mūs, Talsu puses tūrisma informācijas sniedzējus un Sabiles Vīna svētku organizatorus, iepazīstināt ar jaunumiem tūrisma jomā 2018.gadā.

Izstādē plānojam izcelt trīs piedāvājumus – gleznu reprodukciju maršrutu pilsētā "Māksla uzzied Talsos", tūrisma un pasākumu piedāvājumu ceļotājiem ar suņiem "Talsi VAU" un XX. Sabiles Vīna svētkus. Talsu un Sabiles stends būs iekārtots kā stilizēta mūsu suņa Bobija būda, kurā izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar viņa radu rakstiem, „caur suņa acīm” redzēt Talsu novada tūrisma piedāvājumu ceļotājiem ar suņiem un izveidot personalizētu žetonu savam mīlulim. Arī Sabiles Vīna svētki sev raksturīgajā dullumā šogad pievērsīsies savu mīluļu izcelšanai, cienās ar „Suņa prieku” un Sabiles vīnu! Būs iespēja uzzināt par Talsos radītām, īpaša dizaina, ekoloģiskām suņu izkārnījumu savākšanas kastītēm AfterDog®.

Preses konferencē visiem ineteresentiem piedāvājām baudīt Suņa gada laimi Talsu novadā,  nogaršojot “suņa prieku” ar pārsteigumu, kā arī lielisko, atspirdzinošo dzērienu gan ziemā, gan vasarā “Sabiles sidrs.” Pateicoties z/s “Katlauki” atsaucīgajai saimniecei Inesei Vicinskai,  “Mazdandaru saldskābmaizes” cepējai Gitai Dravniecei un SIA “Kroņstrauts” īpašniecei Baibai Circenei, “suņa prieks” un karstais dzēriens iepriecināja daudzu žurnālistu garšas kārpiņas.

 

Inese Roze

Talsu novada tūrisma informācijas centra vadītāja22.01.2018