„Talsi VAU” rosīsies izstādē „Balttour 2018”

Šajā nedēļas nogalē no 2. – 4.februārim Ķīpsalā starptautiskās tūrisma izstādes „Balttour 2018” ietvaros varēsiet iepazīt ķepaiņiem draudzīgu tūrisma piedāvājumu Talsu novadā „Talsi VAU”. 

Galvenie jaunumi ir gleznu reprodukciju maršruts pilsētā "Māksla uzzied Talsos", tūrisma un pasākumu piedāvājums ceļotājiem ar suņiem "Talsi VAU" un XX. Sabiles Vīna svētki. Talsu un Sabiles stends (Nr. C6 hallē „Apceļo Latviju!”) būs iekārtots kā stilizēta suņa Bobija būda, kurā varēs iepazīt Talsu novada tūrisma piedāvājumu ceļotājiem ar suņiem un izveidot personalizētu žetonu savam mīlulim. Arī Sabiles Vīna svētki sev raksturīgajā dullumā šogad pievērsīsies cilvēka labāko draugu izcelšanai, cienās ar „Suņa prieku” un Sabiles vīnu! Būs iespēja uzzināt par Talsos radītām, īpaša dizaina, ekoloģiskām suņu ekskrementu savākšanas kastītēm AfterDog®. Visu izstādes laiku stendā varēs sastapt kādu Talsu puses ķepaini.

Izstādes laikā „Talsi VAU” būs redzams arī uz lielās skatuves. Sestdien, 3.februārī plkst. 13.50 Talsu kinoloģiskā kluba paklausības demonstrējumi "Talsi VAU. Suns un saimnieks" un plkst. 14.50 "Talsi VAU. Suņu modes skate" Talsu puses apģērbu un aksesuāru ražotāja "Betolli" radītajos aksesuāros.

Māksla dzīvot ir – uz katru „R-r-r-r!” atbildēt ar laipnu „Vau!” /Ž.Kjuvjē/

Tiekamies izstādē „Balttour 2018”!

Informāciju sagatavoja

Līva Dāvidsone
Talsu novada tūrisma informācijas centrs
Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads, LV-3201
Tel.: 63224165; mob.: 26469057
suns@talsi.lv, Talsi VAU
www.talsitourism.lv30.01.2018