Talsi VAU un Sabiles Vīna svētki Balttour 2018

Šogad 25. starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour 2018" Talsu novads lepojās ar trīs jaunumiem: gleznu reprodukciju maršrutu "Māksla uzzied Talsos", Sabiles Vīna svētkiem, kas šovasar svinēs apaļo 20. jubileju, un ķepaiņiem draudzīgo tūrisma piedāvājumu "Talsi VAU".

Par godu suņa gadam Talsu novads kļuvis ķepaiņiem un viņu saimniekiem īpaši draudzīgs. Zīmols „Talsi VAU” apvieno tūrisma objektus, kafejnīcas, naktsmītnes un, protams, suņu saimniekus. To iedvesmojis fantastiskais suns Bobijs, un praktikanta Oto Kļaviņa veikums - filma "Talsi suņa acīm"

"Talsi VAU" stendā dažādos veidos varēja redzēt un novērtēt novada piedāvājumu suņiem un viņu saimniekiem. Visu tūrisma sezonas laiku, sākot ar Nacionālo suņu izstādi 5. un 6.maijā, ceļotāji ir aicināti uz dažādiem pasākumiem, kuros iesaistīti suņi - pārgājienu, velo braucienu, priekšnesumiem pilsētas svētkos, tematisko sētu Sabiles Vīna svētkos. Ķepām draudzīgas tūrisma vietas apkopotas talsitourism.lv sadaļā Talsi VAU un drukātā izdevumā. Bija iespēja vērot tūrisma vietas, kuras filmējis fantastiskais Bobijs. Viesi atzinīgi novērtēja Talsos radītā produkta - AfterDog® ekskrementu savākšanas kastīšu ekoloģiskumu un praktiskumu. Visu izstādes laiku varēja satikt Talsu kinoloģiskā kluba suņus - Timmiju, Karmello, Amaro, Mārliju, Beriju, Bobu un Greisu. Talsu kinoloģiskā kluba skaistuļi sestdien, 3.februārī dižojās uz lielās skatuves ar paraugdemonstrējumiem un "Betolli" aksesuāru modes skati. 

Apmeklētājiem bija iespēja balsot par savu favorītu - Sabiles suni, kuri īpašā godā tiks celti šovasar no 25. - 29.jūlijam 20. Sabiles Vīna svētkos, kurā darbosies arī tematiskā sēta "Suņa prieks". Nosaukums nav nejaušs, jo arī izstādes laikā stendā varēja cienāties ar mūsu puses gardumu z/s "Katlauki" auksto gaļu, ko mēdz dēvēt tieši tāpat par "suņa prieku". Jo īpaši gards tas bija kopā ar vandzenieces Gitas Dravnieces cepto saldskābmaizi. 

Ceļotājus bez suņiem aicinājām apskatīt gleznu reprodukciju maršrutu „Māksla uzzied Talsos” un apmeklēt lielākos un interesantākos pasākumus Talsu novadā.
06.02.2018

Pievienotās galerijas

Balttour 2018. Talsi VAU