Talsos būs iespēja noskatīties par kulta filmu nodēvēto "After. Pēc mūsu tikšanās"

Arī Talsos no 19.aprīļa iespēja noskatīties jau par kulta filmu nodēvēto "After. Pēc mūsu tikšanās".

12. aprīlī notika filmas „After. Pēc mūsu tikšanās“ pirmizrāde Eiropā. Pirmajā nedēļas nogalē pēc pirmizrādes filma, kas tika gaidīta piecus gadus, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Portugālē, Izraēlā, Somijā, Norvēģijā, Grieķijā un Polijā izpelnījusies milzīgu jaunatnes ievērību un ir pasaules populārāko filmu topa virsotnē.

Tiklīdz grāmatu sērija „After. Pēc mūsu tikšanās“ tika publicēta literārajā platformā „Wattpad“, tā tūlīt kļuva par pasaules jauniešu bestselleru, un tās kvēlākie pielūdzēji nepacietīgi gaidīja darba ekranizāciju. Jau tad, kad izplatījās baumas par filmas uzņemšanu, bija skaidrs – panākumi ir nodrošināti. Kad filmu sāka izrādīt kinoteātros, romantiskais stāsts iemantoja satriecošu popularitāti. Portugālē un Francijā pirms pirmizrādes notika seansi faniem, un filmas finanšu ieņēmumi daudzkārt pārsniedza savulaik populārās “Krēslas” ienākumus. 

Grāmatu sērijas „After. Pēc mūsu tikšanās“ autore – slavenā Anna Toda nebija gaidījusi šādu popularitāti. „Es rakstīju tāpēc, ka tas man patīk. Man patika, ka ap šo stāstu pulcējās daudz ļaužu un visi gaidīja turpinājumu. Dažkārt fanu komentāri iedvesmoja mani jauniem sižeta pavērsieniem,“ stāstījusi jaunā rakstniece. Autore atzīstas, ka septiņdesmit procentus romāna uzrakstījusi mobilajā telefonā un veltījusi to grupas „One Direction“ dalībniekam Harijam Stailsam. Tikai pēc dažiem mēnešiem „mobilais romāns“ kļuva tik populārs, ka to bija lasījis krietns miljons cilvēku visā pasaulē. Tā kā romāns pārtapis filmā, tas nodēvēts par slavenās sāgas „Krēsla“ un kulta sacerējuma „Greja piecdesmit nokrāsas“ miksli.

Filma „After. Pēc mūsu tikšanās“ ir vēstījums par prestižas koledžas studentu Tesas un Hārdina pirmo mīlestību, pirmo pieskārienu, pirmo kaisli. „Jā, šis ir romantisks stāsts, taču mēs redzēsim arī to, kā personības nobriest un pieņem lēmumus, redzēsim kļūdas un vilšanās, kuras ir izjutis katrs no mums,“ atzīstas Anna Toda. 

Erotikas un kaisles caurstrāvoto romantisko drāmu kinoteātrī "Auseklis" skaties 19. aprīlī 18:00 un 20:00, 20.aprīlī 18:00, 25.aprīlī 16:00 (māmiņu seanss), 26.aprīlī 18:00, 27.aprīlī 16:00.25.04.2019