Talsu novada pašvaldība aicina uz tikšanos par dzīvnieku patversmi „Ausma”

9. maijā ikviens aicināts uz tikšanos, lai pārrunātu aktuālo dzīvnieku patversmē „Ausma” un uzzinātu par iespējām brīvprātīgi iesaistīties patversmes darbā. Tikšanās notiks Talsu novada domes Lielajā zālē pulksten 18.00.

Jau esam informējuši, ka pagājušajā gadā Talsu novada pašvaldība savā īpašumā saņēma dzīvnieku patversmi „Ausma” Talsos. Pašvaldības Komunālajā nodaļā darbu uzsākusi vides pārvaldības speciāliste Madara Vanaga (e-pasts: madara.vanaga@talsi.lv; tālr.: 63237673, 28381080), pie kuras var vērsties jautājumos, kas skar patversmi un rūpes par dzīvniekiem.

Pašvaldība uzsākusi sadarbību ar biedrību „Dzīvnieku otrā iespēja”, kas ļaus piesaistīt brīvprātīgos patversmes darbam. Jau šobrīd pieaugušie vai bērni pieaugušo pavadībā var izvest pastaigā patversmē mītošos suņus. Lai to izdarītu, jāsazinās ar patversmes personālu, zvanot pa tālruni 25781555 katru dienu no 8.00 līdz 18.00.

Vislielākais ieguldījums patversmes iemītnieku dzīves apstākļu uzlabošanā ir kļūšana par to saimnieku. Aicinām sekot lapai „Talsu novada pašvaldības dzīvnieku patversme „Ausma”” vietnē Facebook, lai iepazītos ar suņiem un kaķiem, kas meklē mājas.09.05.2018