Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena „Manas saknes manā zemē”

18. novembrī Talsu novada un Talsu pilsētas Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītos pasākumus „Manas saknes manā zemē” atklāsim ar ekumēnisku svētku dievkalpojumu. Svinīgā pasākumā tiks pasniegti apbalvojumi Talsu pilsētas un Talsu novada iedzīvotājiem. Vakarā Talsu pilsētas laukumā -  Latvijas dzimšanas dienai veltīts brīvdabas koncerts un svētku noslēgumā uguņošana Talsu pilskalnā.

Ikviens talsinieks un viesis tiek aicināts 18. novembrī plkst. 11.00 Talsu Kristīgās sadraudzības baznīcā uz Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīto ekumēnisko svētku dievkalpojumu. Lai kopā pateiktos par to, kas ir dots, un lūgtu par Latvijas cilvēkiem, mīlestību un labklājību.

Talsu tautas nama Lielajā zālē plkst.15.00 svinīgi tiks pasniegti apbalvojumi Talsu pilsētas un Talsu novada iedzīvotājiem, kuri ar savu darbu un sasniegumiem ir devuši nozīmīgu ieguldījumu Talsu pilsētas un novada attīstībā un popularizēšanā. Pasākumu vadīs aktieris Ivars Auziņš, muzicēs Alise Kante un ģitārists Āris Ozols. Pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents.

Ievērībai! Ieeja Talsu tautas namā caur Radošo sētu.

No plkst. 17.30 Radošajā sētā - ņemot līdzi svecīti, novietosim to īpaši paredzētā vietā Radošajā sētā, dāvājot savas gaišās domas cits citam un Latvijai.

Plkst. 18.00 Pilsētas laukumā pie Talsu tautas nama Talsu novada Domes priekšsēdētāja Edgara Zeldera  svētku uzruna. Svētku programmas turpinājumā pie Talsu tautas nama būs skatāma multimediāla projekcija “Mīlestības mozaīka”.
Brīvdabas koncertā šogad uzstāsies Normunds Rutulis, Jānis Stībelis un Alise Kante ar pavadošo grupu.

Talsu pilskalnā plkst. 20.00 iedzīvotājus un viesus priecēs svētku uguņošana, ko ikgadēji  dāvina SIA „Vika Wood”.

Plkst. 20.15 atkārtoti būs iespēja skatīt multimediālo projekciju “Mīlestības mozaīka”.

Ieejas visos pasākumos ir bez maksas.

Ievērībai! Multimediālās projekcijas nodrošināšanas dēļ no plkst. 9.00 līdz 22.00 būs slēgtas lielās trepes no Fabrikas ielas līdz Talsu tautas namam.

Iepriekš pateicamies par sapratni.

Daudz laimes, Latvija!18.11.2017

Pievienotie attēli