Tēlnieks Ojārs Arvīds Feldbergs saņem Ministru kabineta Atzinības rakstu

Par izciliem sasniegumiem Latvijas kultūras dzīvē 15. novembrī kultūras ministre Dace Melbārde pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstus un Kultūras ministrijas Atzinības rakstus 20 izcilām kultūras personībām. 

Svinīgajā pasākumā godināja tēlnieku Ojāru Arvīdu Feldbergu, aktierus Gunāru Placēnu, Juri Strengu, kinorežisoru Vari Braslu un kinooperatoru Miku Zvirbuli, kā arī dramaturgu Paulu Putniņu un arhitektu Andri Kronbergu.

„Mūsu valsts simtgades priekšvakarā ir svarīgi apzināties, ka katrs no mums ar savu ikdienas darbu un idejām veido Latviju, kas paliks mantojumā nākamajām paaudzēm. Ministru kabineta un Kultūras ministrijas atzinības raksti katru gadu tiek pasniegti tām lielajām Latvijas personībām, kas ar savu pašaizliedzīgo darbu katru dienu dara un rada mūsu valsti labāku un stiprāku, atstājot paliekošas pēdas Latvijas kultūrtelpā. Esmu no sirds pateicīga šiem dižajiem cilvēkiem, kuri mūs iedvesmo un palīdz augt nākotnes talantiem,” akcentē kultūras ministre Dace Melbārde.16.11.2017