Tomātu piedzīvojumi Dižmāras gadatirgū

No senajiem Atcteku laukiem cauri 16.gadsimta Spānijas, Itālijas un Ziemeļāfrikas dārziem, caur Tālo Austrumu krāšņajiem parkiem līdz Dižmāras gadatirgum atceļojuši TOMĀTI, kuri ar savu daudzveidīgo raksturu pārņems visu gadatirgu. Nu tikai sāksies piedzīvojumi!

Sestdien, 11.augustā Talsu pilsētas laukumā Dižmāras gadatirgus dalībniekus, apmeklētājus, draugus un piedzīvojumu meklētājus sagaida tomātošanās visas dienas garumā.

Karstasinīgi ritmi, kaislīga mūzika kopā ar Inetu Rudzīti, uzjautrinoši un elpu aizraujoši cirka mākslinieku priekšnesumi, azartiskas „Tomātu cīņas” par kafejnīcas „Kolumbīne” lielo balvu, kā arī noskaidrosim Dižmāras rekorda “Lieltomāts” titula ieguvēju, tas viss temperamentīgā un atraktīvā Roberto Meloni vadībā. Radošākie tomāti pulcēsies Radošajā sētā – bērniem būs iespēja veidot, krāsot un darināt radošajās darbnīcās, kamēr vecāki kopā ar šefpavāru Andri Jugānu varēs apgūt jaunas receptes tomātu pagatavošanā. Kopā ar krāsaino tomātu saimi būs ieradies arī tomātu audzētājs Valdis Pūliņš un SIA Kurzemes sēklas. Vakarā plkst.19.00 Sauleskalna brīvdabas estrādē muzikāla izrāde “Tobāgo”, savukārt vakara noslēgumā plkst.22.00 Talsu pilsētas laukumā visi aicināti kārtīgi izlocīt kājas Simtgades zaļumballē kopā ar grupu Bloody Mary (No Boundaries) un DJ Gaspačo (Igors).


Tiekamies Dižmāras gadatirgū!11.08.2018

Pievienotie attēli