Vasaras vidus svinēšana “Talsiem 100”

Šogad Talsi svin simto jubileju kopš pilsētas tiesību iegūšanas. Par godu šim skaistajam notikumam svinības norisināsies trīs dienas – no 30. jūnija līdz 2. jūlijam. Talsinieku un pilsētas viesu rīcībā būs plaša svētku programma dažādām gaumēm!

Visu svētku laiku Talsu tirgus pagalmā chill ballīte “Tusiņš iekš’ Tals’ tirg’” ar restorāna seansiem un branču (iepriekšēja pieteikšanās www.titt.lv). Piektdien, 30. jūnijā plkst. 20.00 Sauleskalna estrādē viesosies Intars Busulis un Abonementa orķestris – Īpaši Talsiem. Pēc koncerta visi aicināti uz Nakts pastaigu ar aktivitātēm pa gleznu maršrutu „Māksla uzzied Talsos”. Vakara noslēgums Radošajā sētā kopā ar Talsu un Šveices pūtēju orķestriem.

Sestdien, 1. jūlijā Pilsētas laukumā pie Talsu tautas nama būs amatnieku tirgus, darbosies Talsu uzņēmēju placis, uz lielās skatuves un Radošajā sētā visas dienas garumā būs iespējams baudīt dziesmu un deju lustes. Savukārt pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra laipni gaidīti gan lieli, gan mazi sporta un atrakciju cienītāji, kurus priecēs arī talantīgas deju un mūzikas grupas. Plkst. 19.00 svētku gājiens „Es, Tu, viš’ – mēs i’ talsiniek’”. Vakara kulminācija – strūklaku un lāzeru uzvedums Talsu ezerā. Pilsētas laukumā būsim kopā koncertā ar Valteru Frīdenbergu un grupu “Tumsa”, noslēgumā tautas balle ar grupām “Stradivari”, “Mākoņstūmēji” un DJ Robertu Lejasmeijeru.

Svētdien, 2. jūlijā plkst. 10.00 ikviens var pieteikties dalībai orientēšanās piedzīvojumā “Vai pazīsti Talsus?”. No 12.00 Vilkmuižas ezerā norisināsies airēšanas sacensības.  No 12.00–17.00 brančs Talsu tirgus pagalmā. Plašāka svētku programma http://www.tautasnams.lv/lv/talsu_pilsetas_svetki/

Tiekamies Talsos uz kopīgu svinēšanu!02.07.2017

Pievienotie attēli