Vasaras vidus svinēšana

No 1. līdz 2.jūlijam atkal tiks svinēti Talsu pilsētas svētki „Vasaras vidus svinēšana”. Svētki divu dienu garumā notiks skaistākajās Talsu pilsētas vietās –Talsu ezera promenādē, Ķēniņkalnā, Leču kalnā, laukumā pie Tautas nama un Radošajā sētā. Svētku programma ir daudzveidīga, spilgtiem notikumiem bagāta un interesanta ikvienam Talsu pilsētas iedzīvotājam un viesim.

Piektdien, 1.jūlijā būsiet laipni aicināti baudīt Daumanta Kalniņa un Jelgavas Bigbenda koncertu uz improvizētas skatuves Talsu ezerā. Vakara noslēgumā būs iespēja baudīt Nakts pastaigu 19.- 20.gs. mijas stilā. Pirmā svētku diena noslēgsies ar muzikālu vakaru Radošajā sētā kopā ar Diānu Pīrāgs.

Sestdien, 2.jūlijā Lielajā ielā un laukumā pie Talsu tautas nama notiks tradicionālais tirdziņš. Uz lielās skatuves visas dienas garumā pilsētniekus priecēs gan jauni, gan jau atpazīstami Talsu pilsētas talanti.

Kā ierasts būs svētku gājiens, aktivitātes bērniem, sporta aktivitātes, nakts skrējiens, orientēšanās un makšķerēšanas sacensības un citi pārsteigumi!

Svētki noslēgsies ar Aijas Andrejevas koncertu un tautas balli Pilsētas laukumā kopā ar Ivo Fominu un DJ Robertu Lejasmeijeru.

Būsim svētkos kopā!

Vairāk informācijas: www.talsutautasnams.lv/01.07.2016

Pievienotās galerijas

Vasaras vidus svinēšana 2015