Otīlijas apartamenti

Otīlijas apartamenti ir vieta, kur nesteidzīgi baudīt savas brīvdienas un paslēptos no ikdienas steigas. Apartamenti ir mājīgi un grezni, tie ir arī pietiekami plaši un svinīgi. Šeit Jūs varēsiet pavadītu mierpilnu laiku divatā vai šaurākā draugu, vai ģimenes lokā. Mazā virtuvīte, dos Jums iespēju pagatavot gardu maltīti turpat uz vietas. Jūsu labsajūtai esam jau sarūpējuši tēju un kafiju, galda un virtuves piederumus. Bet skats no apartamentu logiem - tas vilinās doties pastaigā baudīt senos Talsus un ezera promenādi!

Ja Jums ir vēlme nozust no ļaužu acīm, pabūt diviem vien. Izbaudīt senatnīgu atmosfēru un ļauties mirklim. Šī ir vieta, kur sarīkot sev un mīļotajam cilvēkam romantisku pārsteigumu! Romantiska kopā būšana Otīlijas apartamentos, naksnīga pastaiga pa skaisti izgaismotu Talsu ezera promenādi- tās var būt vienas no Jūsu dzīves jaukākajām atmiņām.

Mēs ļoti priecāsimies, ja omulīgi iekārtotie Otīlijas apartamenti sniegs Jums gaidīto atpūtu. Viesu ērtības un labsajūta ir mūsu galvenā prioritāte. Esam atvērti Jūsu vēlmēm un vajadzībām, jo reizēm pietiek tikai ar mazumiņu, lai diena ir izdevusies- būsim priecīgi, ja spēsim Jums palīdzēt radīt neaizmirstamas atmiņas par pavadīto laiku vienā no gleznainākajām Latvijas pilsētām- Talsos! 

Pievienotie attēli

Booking.com
Lielā iela 39, Talsi, Talsu novads
57°14'39.566"N 22°35'48.073"E
29416586; 28358935
otilija.apartament@gmail.com
www.otilija.lv
Gultas vietu skaits kopā: 4
Istabu skaits: 2
Papildvietas: 1
Cenu informācija: 120EUR