Ezerkrasti

Brīvdienu mājas "Ezerkrasti" atrodas pie Sasmakas ezera. Cilvēki, kas novērtē dabas skaistuma spēku, labprāt izvēlēsies arī skaistu cilvēka sakārtotu vidi. Tādēļ brīvdienu mājas projektētas atbilstoši labākajiem mūsdienu arhitektūras paraugiem un iekārtotas, domājot par ikvienu detaļu. 

Šobrīd ezera krastā var atpūsties divās mājās.

Lielā viesu māja celta 2003. gadā pēc arhitektu Artūra Martinsona un Zanes Straumes projekta un iekārtota pēc viņu iecerēm. Augšstāvā ir neliela dzīvojamā zona un trīs gaišas un mājīgas guļamistabas - šeit ērti apmesties sešiem cilvēkiem, taču vajadzības gadījumā iespējams iekārtot papildus guļamvietas.

Bet ne jau gulēt šeit esat atbraukuši - vēl jaukāk ir iekārtoties klubkrēslā pie kamīna un lūkoties uz neatkārtojamo ezera ainavu vai pavadīt laisku pusstundu uz ezera laipas, kur par jums mazliet brīnīsies mūsu baltie gulbji. 

Baltā māja - tā ir atvērta plānojuma un ideāli piemērota ģimenei  vai diviem ceļotājiem. Tajā ir atsevišķa guļamistaba, kamīntelpa un virtuve, kā arī trīs guļvietas otrajā stāvā. Šo māju Artūrs Martinsons projektējis un iekārtojis gluži kā vietu sev, kur pats labprāt pavada kādu nedēļas nogali vai brīvdienu.

Piedāvājumā makšerētājiem ir divas laivas. Atpūtniekiem pieejams ūdensvelosipēds.

Pievienotie attēli

Atslēgvārdi

Ezerkrasti
Ārlavas pagasts
57°20'22.502"N 22°38'33.544"E / 57.339584 22.642651
29133442
ildzuks@hotmail.com
http://www.ezerkrasti.webs.com, www.muki.lv

Saistītie punkti