Otīlija - viesu zāle

Vietu, kur svinēt svētkus un baudīt atpūtu! Pasākums Otīlijā būs Jūsu dzīves neaizmirstams piedzīvojums. 

Viesu zāle "Otīlija" ir vieta jubilejām, kāzām ballītēm, semināriem, konferencēm, izstādēm u.c. pasākumiem. Vieta kopā būšanai jautros un ne tik jautros, oficiālos un neoficiālos pasākumos. Pieejama lielā zāle (līdz 50 viesiem) un Otīlijas istaba (līdz 8 viesiem)

Otīlijas lielā zāle ir svinīga un gaiša un 50 viesiem šeit būs ērti, gan baudot svētku maltīti, gan dancojot līdz rīta gaismai. Lielā zāle ir apvienota ar mazāku deju zāli, kur būs vieta arī muzikantiem un tā ir nodrošināta ar aprīkojumu vakara noskaņas radīšanai (disko bumbu un skandām).

Otīlijas istaba būs piemērota vieta, lai paslēptos no ikdienas steigas. Šajā zālē varēsiet pavadīt laiku šaurākā draugu vai ģimenes lokā. Mazā virtuvīte, dos Jums iespēju uzsildīt līdzi paņemto ēdienu, bet skats pa logu vilinās izbaudīt vecpilsētas ieliņas. Ja ir vēlme nozust no ļaužu acīm, pabūt diviem vien... raudzīties sveču liesmās un ļauties mirklim... Šī ir vieta, kur sarīkot sev un mīļotajam cilvēkam romantisku pārsteigum! Romantiska kopā būšana Otīlijas istabā, naksnīga pastaiga pa skaisti izgaismotu promenādi gar Talsu ezeru - tās var būt vienas no jaukākajām Jūsu atmiņām.

Bezmaksas pakalpojumi:

Lai izdevušies svētki!

Pievienotie attēli

Atslēgvārdi

otilija
Lielā iela 39, Talsi, Talsu novads
57°14'39.498"N 22°35'47.846"E / 57.244305 22.596624
+371 28358935
baibaxseja@gmail.com
www.otilija.lv

Saistītie punkti